Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy élnél inkább, a 2 opció...

Hogy élnél inkább, a 2 opció közül?

Figyelt kérdés

A: 40 éves korodig élsz, nagyon gazdagon, luxus utazások, luxus ház stb. stb. nem is kell dolgoznod és igazán boldog is vagy, de hirtelen fájdalom nélkül meghalsz.


B: 80 évig élsz,de gyári melós vagy, albérletről albérletre jársz, 50 éves korodra bírsz venni egy garzon lakást, 10 évente 1x látod a Balatont, szegényes karácsonyok és spórolás tölti ki a 80 évedet.


ma 15:50
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Pont a kettő között élek és pont kettő között megelégednék 60 évvel. Mivel nem szeretem a luxuslakásokat és ellenben gyári melós sem vagyok, így képtelenség számomra választani. Az egyik túl sok, a másik túl lefelé.
ma 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Nyilván csakis az A
ma 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
B opciót, de legalább egészségesen, szeretetben halok meg 80 évesen és tudom hogy volt értelme, mert családot alapítottam és sok mindent megéltem.
ma 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!