Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ha vidéken kb. az önkormányzat...

Ha vidéken kb. az önkormányzat vagy a vízügy lenne az egyetlen opció állást találni a végzettségetekkel, akkor tennétek inkább próbát a mávnál?

Figyelt kérdés

Az első kettőhöz annyira nincs meg a hangulatom, hogy még a tescoba is szívesebben mennék. Főleg előbbinél ez a szoros politikával átitatott légkör nem az én világom főleg nem nettó 160-ért. Akkor inkább még képzem magam célirányosan diploma ide vagy oda.

A vasút közel is áll hozzám (csak eddig, mint munkahely nem gondoltam rá) és kinézett terület is lenne, de ennek majd utánafogok járni. Most csak általános vélemények érdekelnének.


Köszi mindenkinek.


2022. júl. 13. 00:37
A kérdező szavazást indított:
MÁV
Önkormányzat, vízügy
8 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
A MÁV még mindig jobb ezeknél.
2022. júl. 13. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
53%
Az önkori es a vízügy miért egy kategória? Igen távol állnak egymástól.
2022. júl. 13. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Mindegyik egy trágyadomb.
2022. júl. 13. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

A MÁV-hoz (szerintem) csak mozdonyvezetőnek éri meg menni, vagy valami pályakezdőnek, hogy legyen tapasztalata.


Engem speciel nagyon érdekelne a forgalmi szolgálattevő munkakör, de azért a pénzért nem fogok váltani.

2022. júl. 13. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
68%
A vízügy nem fizet ugyan sokat, de azért 200 fölött van, és vannak munkakörök, ahol kb a töködet krll vakarni meg tévét nézni 12 órában, majd mehetsz haza 2 napra. Van vízügyes a családban 😂
2022. júl. 13. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
5-ös, kivéve, amikor HELYZET van, mert akkor meg lehet, hogy elvezényelnek a lakóhelyedtől messzire egy hónapra, és annyit dolgozol, hogy szabadidődben egyvalamit csinálsz: alszol.
2022. júl. 13. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

6# Azért ilyen helyzet nagyon ritkán van és akkor is max igazgatósági területen belül vezényelnek, ami azért nem több száz km-s távolság.

Illetve vezénylésnél is sokszor megkérdezik, hogy ki az aki tud és szeretne menni. (Bármilyen hihetetlen sokak hivatása ez, így mennek önszántukból.) Ha összejön a létszám, akkor azokat nem piszkálják, akik nem akarnak menni.

Szerintem egyébként gátőrnek lenni a legkirályabb meló. :D

2022. júl. 13. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Tavaly volt szerencsém a vízügyhöz 170 nettóért vidéken.


Mondjuk egy esélyt lehetne még adni talán oda is, hiszen munka az kelleni fog minél hamarabb. Bár a legjobb lenne egy megbízható végleges állás, amit szeretek is csinálni.

2022. júl. 13. 11:59
 9/9 anonim ***** válasza:
6: 15 év alatt egyszer volt olyan helyzet, hogy extra szolgálat kellett, az is olyan volt, hogy 2 melós nap közt volt 24 óra pihi. És nem, az ország másik felére nem küldenek.
2022. júl. 13. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!