Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy élnél inkább, a 2 opció...

Hogy élnél inkább, a 2 opció közül?

Figyelt kérdés

A: 40 éves korodig élsz, nagyon gazdagon, luxus utazások, luxus ház stb. stb. nem is kell dolgoznod és igazán boldog is vagy, de hirtelen fájdalom nélkül meghalsz.


B: 80 évig élsz,de gyári melós vagy, albérletről albérletre jársz, 50 éves korodra bírsz venni egy garzon lakást, 10 évente 1x látod a Balatont, szegényes karácsonyok és spórolás tölti ki a 80 évedet.


ma 15:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
84%
Én az A-t választanám. Főleg a mai bizonytalan világban, mikor nem lehet magabiztosan tervezni 5-10 évre előre...
ma 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Én is maximálisan az "A"opciót!
ma 15:59
 3/12 anonim ***** válasza:
90%

Hát ez elméletben szép és jó, de az ember életmódjától függ az egészsége.


A legtöbb gyári melós nem él 80 évet, mert sz@r kaját eszik, porban dolgozik, nem engedheti meg magának a job. egészségügyi ellátást, nem sportol, sérülések melóban, stb


Kb mindenki az első opciót fogja választani.

ma 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Én már meghaltam, csak még nem tudok róla.

Vagy, ha úgy tetszik, bent vagyok egy gödörben és se előre, se hátra.


Most lehet, hogy nagyon gusztustalan lesz, amit írok, de én már elmúltam 40 éves (a 44.-hez közeledek) és nem akarnék még meghalni.

Mert még nem is éltem.

ma 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Én az "A" opciót választanám, nekem ez nem is kérdés.


Nagyon szeretek sportolni, ez az ami miatt szeretek élni.

Ha örökösen csak egy gyárban melóznék és spórolnék akkor lehetőségem nem lenne a sportra, egészséges ételekre, kikapcsolódásra.

Nekem a "B" verzió nem lenne élet csak az életben való vegetálás

ma 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nem csak ez a 2 véglet létezik.
ma 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

A B-t választanám. Dolgoztam gyárban fiatalon, most pedig kényelmes munkám van, mert nem voltam lusta tanulni és dolgozni.

Éveket nem tudsz venni magadnak, minden másért viszont lehet tenni.

ma 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Fiatalon az A-t választottam volna, de már 37 vagyok, a B az én sorsom (csak a Balatont nem akarom látni!)
ma 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
"A"; anyagi biztonság és boldogság miatt.
ma 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
A sok A válaszos szerintem csak a 40hez közeledve jönne rá hogy milyen rosszul döntött. Amíg az ember úgy érzi hogy bőven van ideje, a pénz és a boldogság számít, de amikor az idő van fogytán akkor rendszerint az lesz a legértékesebb. Jól bemutatja ezt szerintem a "Veronika meg akar halni" c. könyv ill. film.
ma 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!