Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy lehet feldolgozni a szar...

Hogy lehet feldolgozni a szar gyerekkort hogy csak kenyszerbol szulettem meg?

Figyelt kérdés
ma 08:15
 1/7 A kérdező kommentje:
Sose szeretett senki
ma 08:15
 2/7 anonim ***** válasza:
83%
Én is így vagyok, de már túltettem magam rajta. Tini korban fajó érzés volt, de aztán kezdett nem érdekelni. Családom lett, ez a leg fontosabb, van munkám, viszonylag jól élek, és szerencsésnek érzem magam.
ma 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
74%

Valahogy én is így voltam, Az iskolás éveim alatt végig terrorizáltak/bántalmaztak.

A szüleimet az sem érdekelte hogy élek vagy halok..

Emiatt felnőtt koromra durva szociális fóbiám lett, így már a felnőtt lét is egy rémálom sokszor..


Ha feldolgozni nem is, de beletörődni bele lehet hogy ezt dobta a gép..

ma 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
62%
Pszichológus, pszichoanalízis, pszichoterápia. Egyetlen olyan empatikus ember kell, aki meghallgat és kérdésekkel segít. Esetedben ez fizetős lesz. Csak így. Máshogy nem.
ma 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
19%
Odamész egy véletlenszerűen kiválasztott emberhez az utcán és leszúrod, mint egy disznót. Nem fogsz kilógni a sorból, mert a magyar jogrendben természetes jelenség ez, amit pár év felfüggesztettel honorálnak és megy minden tovább, mint ha mi sem történt volna. Mindenre gyógyír, védőpajzs lehet, hogy rossz gyerekkorod volt - és előbb építenek újabb 15-20 börtönt, mint hogy valós, a társadalom számára is hasznos megoldást keressenek, alkalmazzanak. Ha bekerülsz oda, dolgoznod sem kötelező - munkát bíró emberként sem - annak érdekében, hogy legalább a saját tartásodat fedezd, mert ez alapnyi jogon jár a közügyektől eltiltás ellenében.
ma 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
26%
Öngyógyítással és azzal, ha az ember másnak ad szeretetet. Mert felnőttként kapni csak az fog, aki ad is.
ma 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
35%

Nincs olyan, hogy öngyógyítás.

Emberi kapcsolatokban sérülünk. Ott is gyógyulunk.

ma 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!