Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Milyen módszerekkel tudnám...

Milyen módszerekkel tudnám feldolgozni, hogy sikertelennek érzem magam?

Figyelt kérdés

35 évesen más is van abban a helyzetben, hogy jóformán nem vitte semmire? Közelében sincs annak az életvitelnek/életminőségnek amire vágyakozott, amire úgy gondol megérdemli? Hiába tanult, dolgozott, spórolt, hiába adott bele mindent, a képességei és a körülmények ennyit engedtek.


Nyugat európai polgári életet képzeltem el magamnak, most inkább balkánon élek proli életet. Más is van ezzel így?


50 órát dolgozok hetente, nem nyaralok, van diplomám ... egyedül annyi, hogy nem örököltem semmit, ami tudom szívás, de nem hittem volna, hogy ez lesz a meghatározó. Fáj látni, hogy 20 éves srácok/lányok olyan látszólag jó anyagi helyzetben vannak ami nekem ha így folytatom nem fog megadatni. Azzal szoktam magam vigasztalni, hogy legalább nem szennyezem és

nem használom el olyan ütemben a környezetem mint ők. Ezen a ponton szoktam magam sikertelennek érezni :D



jún. 14. 18:34
 1/4 A kérdező kommentje:

400 ezer nettót viszek "haza", Jelenleg egyedül bérlek egy 4. emeleti 50 m^2-es lakást. 185 cm magas férfiként rendszeresen sportolok, egészségesen főzök magamra, ami azt jelenti, hogy kb 100 ezerből kihozom a kaját, de gyakran több valamivel. rezsi 50. lakhatás 180 és a többi kb váratlan költségek, tudjátok jól ezeket ... fogászat, táppénz, esküvőre ajándék, stb.

lehet hogy tudok spórolni max 50 ezret kb pár év alatt jelentős része el is inflálódik, ekkora összeget meg mibe fektessek havonta.

jún. 14. 18:50
 2/4 A kérdező kommentje:
Mielőtt még valaki jó szándékkal kommentálná, hogy szerezzek asszonyt, csináljunk gyereket, stb. Nem tudom, nem hiszem, hogy ez megoldás lenne. 8 évig voltam házas, gyerek nem lett.
jún. 14. 18:56
 3/4 anonim ***** válasza:
Diplomával és 10 év tapasztalattal 400 nettót keresel? Magyarország melyik részén és milyen területen?
jún. 14. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Van, és még diplomám sincs.
jún. 14. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!