Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hétköznapokon mennyi időtök...

Hétköznapokon mennyi időtök van, ami nem munka, ingázás vagy alvás?

Figyelt kérdés

Szóval mennyi szabadon beosztható időtök van a hétköznapokban?


Nekem munka + utazás, és alvást (ugye ezek kötelezők, nem tudok ezzel spórolni) levonva egy napból marad 4 óra, ebbe kell beleférnie a sportnak, házimunkának, tisztálkodásnak-készülődésnek, evésnek, párkapcsolatnak, és hobbinak-szórakozásnak. (Meg barátoknak is, de azt már feladtam)


Úgy érzem kezdek kiégni, ez a 4 óra semmire nem elég…. Általában vagy sportolok vagy házimunkázok az adott napon, ami 1 óra, maradt 3.

Tisztálkodás, készülődés, öltözködés fésülködés minden ilyesmi egy nap alatt összesen 1 óra, maradt 2.

Vacsora, bepakolás másnapra, reggelikészítés, apróbb intéznivalók ezek is összesen egy órát el tudnak vinni, maradt 1.

1 óra arra hogy kikapcsolódjak, hobbival foglalkozzak, a párommal töltsek időt, ez nem elég egyszerűen.

(És igazából jó lenne egy órával többet aludni, de már nem tudok miről lemondani emiatt.)


Vagy csak nekem túl nagyok az igényeim? 1 óra szabadidő jónak vagy rossznak számít munkanapokon? Nektek mennyi van és hogy bírjátok? Hogy lehetne ezt a 4 órát jobban kihasználni?

Bármi érdekel ami segíthet a jelenlegi helyzetemen, úgy érzem nem bírom.


ma 10:49
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Kb 6 óra, de én megvagyok kb ennyi alvással is, semmi gondot nem okoz, ha nem alszom 8 órát. 5 körül hazaérek, 11-12 óra körül fekszem le aludni. Házimunkát ritkán végzek hétköznap, max ruhamosás de az ugye kb 10 perc összesen amíg berakom meg kiteregetek, meg mosogatás 1-2 naponta, az sem sok idő. A nagyobb rendrakás péntek délután vagy szombat délelőtt van, amilyen kedvem van épp. Hajat mosni (meg egyéb szépítkezős dolgokat, borotva, körmök stb) vasárnap délután szoktam, nekem az viszonylag friss marad kb csütörtökig, péntekre meg jó már a szárazsampon. (Télen meg a kutya se látja, hogy négy napja nem borotváltam a lábamat, páromat sem zavarja a borosta, csak azért szedem le hétvégente, mert engem azért zavarna ha tényleg hosszú lógós szőrös lenne.) Főzni olyat szoktam, ami max fél óra és marad belőle másnapra is, szóval ideális esetben kétnaponta fel óra a főzés.
ma 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 Metionin ***** válasza:
5 óra (17-22), a hét nagy részében ebből 3 óra el is megy edzésre. Szóval 2 óra amikor itthon is vagyok.
ma 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
2-2.5 óra. Örülök, ha 7-re leteszem a valagam, megnézünk 2 epizódot a a sorozatunkból, aztán alvás :/
ma 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!