Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Kérnétek el benzinpénzt?

Kérnétek el benzinpénzt?

Figyelt kérdés

Van egy haverom akivel együtt járok a tőlünk 20km-re lévő kondiba edzeni.

Csak nekem van kocsim, neki nincs.

Heti 3-4x tudunk menni edzeni, de ő sokszor leáll vergődni, hogy miért nem járunk 5-6 napot edzeni egy héten.

Na már most nekem a havi költségem amit tankolásra költök az kb 50-60 ezer forint (munkába járás,stb), nem tehetem meg hogy heti 5-6x lemenjek edzeni, persze tankpénzbe egy forintot nem akar adni, de elvárja hogy menjünk heti 6x edzeni.

Ja és rengetegszer az van hogy vegyek már én neki vizet, mert ő 4 alkalomból 2x elfelejt hozni magával.

Volt edzéselőttim,fehérjém azokból is kért minden alkalommal, egyszer mikor nem hoztam szóvá tette hogy én miért nem hoztam edzéselőttit mert ő így hogy fog edzeni.

Rengetegszer kint vagyunk baráti társasággal 5-6 fő ő az egyedüli aki sose hoz magával pénzt (holott van neki) és mindenki meghívja, bulikon állják az estéjét, ha nem akkor besértődik mindenkire és haza megy ott hagy mindenkit.

Csak szerintem egy sóher f*sz?

Ja és maradjunk annyiba, hogy ő keres közöttünk a legjobban (havi 550-600).



ma 11:36
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Egy munkatársam volt ilyen,állandoan kajára kért pénzt tőlem és adtam neki. Soha nem lesz vége ha nem állsz a sarkadra és beszünteted ezt.

Kivonni az ilyet egy életre

ma 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

Nem egyszer volt úgy hogy hétvégén csak elmentünk italozgatni, mindenki állt mindenkinek akár 2 kört is ő pedig semmit.

Nem volt elég hogy meghivtuk italozni, de még mellé chipeket megyek habos kávét is kért (természetes azt már nem kapott).

És az a baj vele, hogy mindig azt hiszi hogy mindenbe neki van igaza.

ma 14:12
 13/15 A kérdező kommentje:

Többet nem fizetek neki semmit, 10 alkalomból 9x én hívtam meg kajálni,inni stb.

Múltkor mondtam hogy hozzon ki pénzt igyunk meg valamit, a válasza az volt neki nincs aprópénze és a papírpénzből nem fog venni pár 100-forintos italokat.

ma 14:14
 14/15 anonim ***** válasza:
De miért akarsz ezek után még mindig a barátja lenni? Nekem az nem világos, hogy nyilván mindenkinek feltűnt már, hogy rajtatok élősködik, soha senkit nem fog visszahívni, de így is újra és újra hívjátok és inkább fizettek neki mindent, csak nehogy megsértődjön. Ennyire jó társaság vagy mi?
ma 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

Gyerekkori barátunk. Igazából nagyon zsugori, kaját se vesz magának sose, ami otthon van azt eszi (szülei is panaszkodtak már rá, hogy olyan mint egy gyerek).

Viszont én innentől egy vizet se fogok venni neki , van pénze vegyen magának!!

ma 15:38
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!