Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ki találkozott már ilyen...

Ki találkozott már ilyen közvélemény kutatóval?

Figyelt kérdés
Olyan közvélemény kutatással találkoztatok már, amikor házhoz mennek? Internetezési szokásokról kérdezett, viszont megkérdezte melyik telefonszolgáltónál vagyok, konkrétan milyen telefonom van, illetve ami a legfurcsább melyik banknál. Az összes kérdés közül ez a három volt, amit nem tudtam hova tenni.

okt. 13. 10:31
 1/8 anonim ***** válasza:
72%
Ilyeneket nem szabad beengedni sem, mert valószínűleg a társa felméri a terepet, aztán majd mennek lopni/betörni. Az ilyet el kell zavarni.
okt. 13. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
81%
Szépen körülnéztek, sok eszed van
okt. 13. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
46%
Figyu 2007ben médiás ismerős adott 5000Ft utalványt ha a statisztikai hivatal biztosát fogadjuk bő 1 óra kérdőív kitöltésre . Megjött rá egy napra nagy kódexel a kezében , szemben ült mezei kérdések általános témák gyorsan mondta írta . Vége előtt megcsörrent a mobilja azt mondta kimegy a folyosóra mert autót hirdet és vevő keresi . Szerencsémre , megnéztem a mappát a válasz jegyzék oldallal szemben a kérdések zöme piros ami nem hangzott el ! Milyen benyomást kelt az alany ruházat viselkedése , hazugnak őszintének tűnik , a ház értéke mennyi ,van e értékes festmény széf a falon , milyen márkájú autók parkolnak, zsúfolt vagy rendezett a ház , az alany beszámítható e milyen eü állapotban van , vallásos szektás ,társadalmi helyzetükhöz képest luxusban élnek , tetőn van napelem ,melyik pártot kedveli stb . Minden téren szondáztak a mocskok a fogyasztói szokás álca .
okt. 13. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Szervizmérnök úr ***** válasza:
41%

Elvileg szerepelni kellene a kérdésben, hogyan igazolta magát, honnan jött, vagy valami.

Nem mintha sokat számítana. Nálam egyik sem rúg labdába, akármilyen úton-módon tolakszik, bármilyen terméket vagy szolgáltatást akarna eladni, adatot egyeztetni vagy bármit.

okt. 13. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
66%

Igen, 20 éve.

És aji csomag járt érte.

Pl egészségről kérdések ,aztán egy kis doboz vitamin volt az aji, amit lehetett értékelni, lehetőség szerint pozitívan, aztán jó drágán megvenni.

De ez tutira csak egy felmérés volt. Mármint a lakásodról.

okt. 13. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
79%
Volt már ilyennel dolgom, egyszer. Válaszolgattam neki. Azt nem tudom, hogy volt-e hátsó szándéka, a házba nem engedtem be, kint a teraszon ültünk. Később felhívtak a cégétől, hogy valóban ott járt-e és minden rendben volt-e. Ennyi.
okt. 13. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
79%
A jövőre nézve érdemes megfogadni, hogy a házba a rokonokon és a villanyóra leolvasón kívül senkit nem engedünk be.
okt. 13. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Van ilyen, de extrém ritka. A digitális korszak óta már szinte senki nem csinál ilyet a költségek miatt.
okt. 13. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!