Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Más is szokott gondolkodni...

Más is szokott gondolkodni ilyesmiken?

Figyelt kérdés

Mostanában sokat foglalkoztat, hogy ha meghalnék, akkor mit és hogyan szeretnék hagyni magam után. Kiválasztottam, hogy melyik verset szeretném, ha felkerülne a síromra, hogy nézzen ki annak a környezete, vagy, hogy milyen öltözetben temessenek el. A holmijaimnak is megvolnának az általam kijelölt személyek és helyek, mi hova kerüljön.

Akkor tűnt fel, hogy miken gondolkodok amikor legutóbb felhúztam magam azon, hogy olyan stílusú sírkövet, ami tetszik nem készít senki és biztos baromi drága volna, annyit pedig biztos nem szánna rá senki.

27 éves férfi vagyok egyébként.



tegnapelőtt 20:45
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
49%

Én még csak arra gondoltam, hogy milyen szöveg állhatna a sírkövemen és a következőre jutottam:


"Egész életében a helyét kereste. Megtalálta."

tegnapelőtt 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Hmm... Igen, találó. Ahogy jöttem-mentem a temetőkben én is láttam már hasonlókat. Bár komor, de igaz.
tegnapelőtt 21:58
 13/17 anonim ***** válasza:

Én is elgondoltam, hogy hova, pedig huszonéves vagyok. :D

Az egyetlen helyre, ahol boldog voltam. Én ugyan se sírkövet se verset, se semmit nem néztem, csak annyit tudok, hogy koporsósat szeretnék. Engem ugyan ne égessenek. Ez minden. :D

Szerintem egy részről természetes, pl a helyszín egy részről fura, hogy te már ennyire részletesen tudod, mit hova hogyan szeretnél. De én nem ítéllek el. Ha túl sok szabadideje van az embernek, sokmindenbe belegondol.

tegnapelőtt 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
27-évesen még belefér az ilyen gondolkodás, de hidd el sokat fogsz még tapasztalni, és változni is. Most töltöttem a 48-t. Ne pocsékold ilyen butaságokra az idődet, mert egyre drágább lesz. Nézd meg az igen ember c.filmet és kövesd a példát. Ha odaérsz jó sokára, nem lesz jelentősége mi marad utámnad, és mi lesz a testeddel. Ne félj! Élj!
tegnapelőtt 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Es ezt a sok kivansagot megis ki fogja teljesiteni, mi az elkepzeles? Azt mar tudjuk hogy gyereked es feleseged nem lesz. Eselyesen a szüleidet tul fogod elni. Akkor?
tegnapelőtt 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

"Kiválasztottam, hogy melyik verset szeretném, ha felkerülne a síromra, hogy nézzen ki annak a környezete, vagy, hogy milyen öltözetben temessenek el. A holmijaimnak is megvolnának az általam kijelölt személyek és helyek, mi hova kerüljön."


Hidd el a kutyát se fogja érdekelni, talán, de csak talán az adott pillanatban, amíg be nem tesznek 2 méterre, aztán megy mindenki a dolgára. Másnap azt sem fogják tudni, hogy ki voltál.

tegnapelőtt 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 Metionin ***** válasza:
#15. Ha köt temetkezési biztosítást, akkor a temetkezési vállalat az abban foglaltak szerint fogja csinálni. Hogy melyik cucca hova kerüljön stb. azt meg végrendeletbe foglalhatja. Nálam is ez a terv arra az esetre, ha túlélném a férjemet.
tegnap 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!