Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Más is szokott gondolkodni...

Más is szokott gondolkodni ilyesmiken?

Figyelt kérdés

Mostanában sokat foglalkoztat, hogy ha meghalnék, akkor mit és hogyan szeretnék hagyni magam után. Kiválasztottam, hogy melyik verset szeretném, ha felkerülne a síromra, hogy nézzen ki annak a környezete, vagy, hogy milyen öltözetben temessenek el. A holmijaimnak is megvolnának az általam kijelölt személyek és helyek, mi hova kerüljön.

Akkor tűnt fel, hogy miken gondolkodok amikor legutóbb felhúztam magam azon, hogy olyan stílusú sírkövet, ami tetszik nem készít senki és biztos baromi drága volna, annyit pedig biztos nem szánna rá senki.

27 éves férfi vagyok egyébként.



tegnapelőtt 20:45
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
51%
Persze, más önimádó nárcisztikus unatkozó emberek is. Én nem.
tegnapelőtt 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
66%

Csak az, akinek túl sok a felesleges szabadideje hlyeségekent gondolkodni..!


Alapíts családot és hidd el, ezek eszedbe sem fognak jutni! :)

tegnapelőtt 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
30%

#2

Aha családot. Tudod mennyi szenvedéssel jár a gyereknevelés?

Ilyen fiatalon élje ki magát inkább.

tegnapelőtt 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

Nincs túl sok időm, de munka után van némi időm és az estéim is szabadok, olyankor pedig eszembe jut egy s más.

Nem vagyok jó a nőknél, úgyhogy nincsenek családról dédelgetett álmaim.

tegnapelőtt 21:08
 5/17 anonim ***** válasza:
81%

3-as: nem úgy tűnik, mint aki nagyon élni akar! :D


Egyébként igen: rengeteg szenvedéssel jár a gyereknevelés, de minden idődet is leköti és itt most a kérdezőnek az kellene, hogy ne legyen ennyi szabad ideje hlyeségeken gondolkodni! :)

tegnapelőtt 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
67%
Nagyanyám gondolkodott ilyeneken 97 évesen.
tegnapelőtt 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
49%

"Nem vagyok jó a nőknél"


Ez egy általánosítás. Nem próbálkoztál az összesnél.


Lehet, te csak a plázacicáknál próbálkoztál, akiknek talán nem ütöd meg a mércéjét és ebből vontál le hamis következtetést.


Mi lenne, ha sírkövek helyett inkább dolgoznál azon, hogy ez megváltozzon?!


Ja, hát az nehéz.


Temetést tervezni nyilván sokkal könnyebb, mint családot....


De igen, nyilván sok incel, szingli stb. szokott hozzád hasonló dolgokon gondolkodni, ez most megnyugtat téged?

tegnapelőtt 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
21%
Az én nagyanyám még öregen sem gondolkodott ilyeneken, mert nem volt rá ideje. Sütött-főzött a családnak, kertészkedett, varrogatott, kötögetett, unokázott stb. és imádkozott....
tegnapelőtt 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Van aki szerint sok szenvedéssel jár, de megéri gyereket nevelni, de én jelenleg határozottan nem szeretnék gyereket egyébként sem, úgyhogy még ha ott is tartanék a nem létező feleségemmel, akkor sem vágynék rá. De mindegy is.

Tök átlagos lányoknál voltak próbálkozásaim, de abszolút semmi sikerélmény mióta véget ért a kapcsolatom, úgyhogy az utóbbi hónapokban teljesen passzív lettem, nem is stresszelek olyasmin ami felett úgysincs hatalmam és nem csak rajtam áll, hanem még egy emberen.

Persze eszemben sincs megölni magamat meg nem vagyok depressziós emiatt, szó sem róla.

tegnapelőtt 21:31
 10/17 Metionin ***** válasza:
78%
Ennyire részletekbe menően nem, de azt már megbeszéltük párommal, hogy ki hova szeretne kerülni és milyen temetkezési formát stb. szeretne. Apám is elmondta már régen. Te meg rakhatsz magadnak temetési biztosítást, ami majd fedezi a fancy sírkövet, így nem kell senkinek erre költenie.
tegnapelőtt 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!