Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hülyeség ilyeneken gondolkodni...

Hülyeség ilyeneken gondolkodni, hogy pont a napokban van egy éve, hogy történt valami az életemben, ami aztán több hónapon át tartó traumához vezetett?

Figyelt kérdés

Mély seb keletkezett akkor a lelkemen, ami talán még mostanra se gyógyult 100%ra be, de azért már feldolgoztam nagyjából az esetet.

Viszont furcsa, hogy egy év elteltével eszembe jut, meg gondolkodok azon, hogy pont most volt egy éve az, ami történt?


2023. márc. 15. 08:19
 1/6 anonim ***** válasza:
24%

Szia kérdező!

Kiöntötted a kávét a cipődre vagy mizu?

2023. márc. 15. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
75%

Nekem 2020 március 1-jén történt egy olyan trauma,mint életemben még sosem.

Képtelen vagyok elfelejteni,sajnos. Viszont olyan jellegű,hogy azóta a mindennapjaimra kihat.

Mégpedig az emberi önzőség...

2023. márc. 15. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem furcsa. Hiszen nem valóságosan dolgoztad fel. Csak a fejedet dugtad homokba.
2023. márc. 15. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
#2 megértelek, hasonló cipőben járok én is.
2023. márc. 15. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
65%
Valószínűleg nincs lezárva valami ebben a dologban, ezért jön elő. Pszichológus jó lene.
2023. márc. 15. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem hülyeség egy év után sem azon gondolkodni, hogy felismerd a problémát, és tudj lépni. Hogy mit, az attól függ, hogy mi történt.

Veszteség esetén gyászmunka indulhat, de lehet kezeletlen traumás kötődésed is. Te tudod. Az évforduló számon tartása mutatja, hogy dolgod van vele.

Hajrá!

2023. márc. 15. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!