Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Egy közlekedési balesetnél...

Egy közlekedési balesetnél ahol sokan pánikba esnek 4,5 férfi letépi az ajtót egy lány beszél a diszpécserrel mért csinálnak hőst a lányból?

Figyelt kérdés
okt. 10. 15:21
1 2 3 4 5
 11/43 A kérdező kommentje:
10 az se nagy dolog....nem mindenki esik pánikba ilyenektől,ettől jagy ember lessz?ha calaki pánikba esik ha hozzá kell szólni egy nőhöz az szar ember?
okt. 10. 15:44
 12/43 A kérdező kommentje:

Hagy ember- nagy ember


Calaki-valaki

okt. 10. 15:45
 13/43 anonim ***** válasza:
66%
Kérdező, neked komolyan mégis mi bajod van? Egyike vagy annak a néhány férfinek és sérti az egódat, hogy nem ünnepelnek körbe vagy mi?
okt. 10. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/43 anonim ***** válasza:
36%
Linkeld már be a cikket, mert így csak cicaharc lesz xD
okt. 10. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/43 A kérdező kommentje:
Nem kell engem körbe ünnepelni,ahogy a lányt se,de valamiért megtörtént
okt. 10. 15:50
 16/43 anonim ***** válasza:
68%
Szerintem csak az a problémája a kérdezőnek, hogy nő volt a cikkben említett személy.
okt. 10. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/43 anonim ***** válasza:
65%
Kérdező, szerintem a lány egy hős volt! Biztos irigykedsz rá, mert te sosem leszel ekkora hős, mint ő!
okt. 10. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/43 anonim ***** válasza:
37%

Ez fáj a Kérdezőnek. :P

Itt a cikk.

Sallai Nóra balesetnél segített egy 15 éves lány, akit véletlenül is Nórának hívnak.



[link]

okt. 10. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/43 anonim ***** válasza:
57%
Szerintem is hős a lány, ilyen helyzetben nem mindenki tudna hidegvérrel tájékoztatást adni. (bár nem kaptunk cikket, így konkrét részleteket sem tudunk)
okt. 10. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/43 anonim ***** válasza:
55%
A lány állítólag rendőrnek készül, ezért is volt higgadt a balesetnél.
okt. 10. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!