Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lányok ha ti egy idegennel...

Lányok ha ti egy idegennel flörtöltök random akkor azért kell hogy tetszen a férfi ?

Figyelt kérdés
Vagy van olyan hogy csak heccből csináljátok még ha nem is tetszik ?
okt. 7. 12:22
 1/9 anonim ***** válasza:
43%
Úristen...
okt. 7. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Mivan ?
okt. 7. 12:36
 3/9 anonim ***** válasza:
57%

7 hiba van ebben a pár mondatban.

Szerintem te ne írásban hódíts.

okt. 7. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Jolvan okoska, nem tettem vesszőket meg talán egy két elírás, na lesz rendes válasz is ?
okt. 7. 12:44
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
okt. 7. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nincs hecc flört. Azokból lesz a gyilkosság.
okt. 7. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Persze, mondjuk nekem a flörtölés se megy. Ha tetszik valaki, nyilván nézem, próbálom valahogy felhívni a figyelmét...de kb le se szrnak. Pedig nem magamnál jobb kategóriájú szépfiúkról van szó, hanem maradok a szintemen. Csodálom azokat a nőket, akik kimozdulnak és máris ujjuk köré csavarnak valakit...én meg hiába csinosan öltözök, totál érdektelen minden pasi.
okt. 7. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
69%

Lehet tetszik, de az is lehet hogy csak érdekből.

Pl kollegákkal csak a jó kollegás kapcsolat miatt személyeskedem "nyalizom" bájolgok néha, de amugy nem kellene egyik se. Csak sokkal jobb ugy egyutt dolgozni ha nem marjuk utáljuk egymást, hanem jó érzés. Es ez konfliktusokban is jól jön, hogy ne éleződjön ki, hanem humánus megertő normalis vitakulturát is elősegít.

Vagy pl szomszed meg ilyenekkel is, hogy ne tegyen alám ne rakja hozzám a szemetét vagy bármi ne az utálat közöny alakuljon ki, meg hogy nem tudnak elviselni sem.


Mondjuk azok akik tetszenek es azert flörzölök velük azok meg pont lesz.rnak de ez részletkérdés😂

okt. 7. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
De itt arra gondolok pl utcán, gyorsétteremben idegennel.
okt. 7. 17:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!