Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan lehet úgy várakozni,...

Hogyan lehet úgy várakozni, hogy közben ne essünk vissza régi hibákba? Pl: ráírni random barátokra, netezni, stb...?

Figyelt kérdés
Kb hétfőig kéne vmi ötlet, pl tudom, elutazhatnék, de hova pláne egyedül, na mindegy XD, csak akkor válaszolj ha nem szólsz le, köszi

szept. 8. 09:08
 1/9 anonim ***** válasza:
Próbálj.érthetőbben fogalmazni... mitől hiba barátokkal chatelni vagy internetezni???
szept. 8. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Mert elviszi a figyelmemet és csökkenti a koncentráló-képességemet. De ne úgy képzeld el, hogy vannak barátaim. Vannak ismerőseim, akikre ráírok, de már nem válaszolnak, mert észrevették, hogy sima érdeklődésből nem írok, csak, ha már gáz van és úgyse tudnak a távolból segíteni. Csak olyan emberrel csetelnek szívesen, akikkel élő kapcsolatuk is van.
szept. 8. 09:17
 3/9 anonim ***** válasza:
0%

Ha netezek nekem is kisul az agyam. Ha nem netezek meg elkezdenek jönni csőstől a gondolatok hogy ezt is azt is amazt is el kéne intézni, megcsinálni haladni vele es még kreativ is keszek ujabb gondolatok ötletek terveim lesznek.


Most pl azzal keltem hogy nincs itthon kávé. Lementem a boltba még zárva igy a varos másik végébe kellett mennem egy rohadt kávé miatt, de akkor meglattam hogy rendezvény van már most es pl csinaknak birkapörkölteket is bogracsban igy gondoltam veszek mamának a kórházba, de kartyat nem fogadnak el, de csak hitelkartyamon van lé arrol meg baromi draga kp-t levenni igy at kell utalnom a masik szamlámra aztán saját bank automatábol felvenni a kp-t, de mivel szerelő is jön hetfőn aki szintén kp-s, igy tobbet kell utalnom magamnak es több kp-t felvenni, de akkor mikor a bank ellenorzi a hitelkarytam kb 10-én nem lesz rajta az egész keret arra meg kamatot fog nekem felszámolni tartozas utan.

Ez mellett mamával a korhazban alá kell iratnom nyugdijas otthonba valo jelentkezési kérelmeket azokat össze kell állitanom kitölteni.


Es ez az egész macera csak a délelőtt. Délután meg festenem kell a lakást meg jon a főbérlő ellenőrizni hétközben kulönben kidob.

Plusz hajat kell mosnom. Rendbeszedni magam holnapra ekcema kiütések miatt a kezemre már sos kell gyogyszertári krém is.


Es mindez nem lenne nem tortenne meg, ha ülnék otthon es csak neteznék. Estig neteznék csak. Ismerem magam en is.

szept. 8. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Megértem.

Van segítséged, aki mondjuk helyetted elintéz valamit? És akkor pl kórházi látogatás, hajmosás és ekcéma kezelés marad csak, kávét venni meg elmegy helyetted venni vki..? Persze, ez csak így utólag

szept. 8. 09:22
 5/9 anonim ***** válasza:

Mire várakozol?

Inkább örülnél, hogy itt a hétvége és mennyi mindent csinálhatsz. Én ma például rajzolni meg írni fogok.

szept. 8. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nem ertem a lepontozást. Mas jobban tudja nálam hogy en mit csinálok ha nem netezek meg mit ha netezek?

Amugy nuncs segitsegem. Az egesz életem ilyen gáz mindig. Allando rohanqs mindenhova mint a mérgezett egér. Néha már meghalnék is inkabb.

szept. 8. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

4 dehogy. A pörkölt mellé vennem kell krumplit még kifőzni a piacon akartam egyuttal egy lqngost is enni de zárnak.

Mivel nem eloször szivat meg a lángosos hogy nyitvatartási időben!zárva van vagy nincs kaja, már komolyan beszóltam a vállalkozó ürgének! De kedvesen reagált hogy ez nem olyan mint egy bolt hogy mindig van cukor:)

(Nyilvan nem akar mint vevőt elvesziteni de kb eddig egyszersem tudtam nala langost vagy kisütött fánkot enni mert elfogyott meg zárva es 12:30 ig vannak nyitva!!


Kozben a repontos appal is sz.rakodom mert kartyara is lehet kérni a lét.


Jön minden sorban magától is.

szept. 8. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Pluszba festés!
szept. 8. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én még mindig nem értem... beteg vagy?
szept. 8. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!