Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Rá szoktál szólni random...

Rá szoktál szólni random emberekre, hogy legyenek szabálykövetőek?

Figyelt kérdés
Mit tudom én, valaki eldobja a szemetet vagy a cigit, és te szólsz neki, hogy ott a szemetes ahová el lehet dobni, vagy buszon rászólsz valakire, hogy ne tegye a lábát az ülésre stb. Tehát nem az, hogy személyesen neked kényelmetlen vagy téged zavar, hanem hogy mindenkit kéne zavarjon. Én semmikor nem szólok érte, de van itt valaki, aki igen?
júl. 6. 12:55
A kérdező szavazást indított:
Igen, szoktál szólni
Nem szólsz érte
15 szavazat
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Tapasztalatom szerint, amiért leginkább szólnak, az hogy sorbanállás van boltban, távolsági busz megállójában
júl. 6. 12:57
 2/12 Antiszociális lény ***** válasza:
76%
Nem, nem szeretek feleslegesen komfrontálódni. Akkor szoktam szólni, ha valaki ritka nagy parasztságot csinál. De azért ez ritka..
júl. 6. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
84%
Nem szoktam...Nagyon szeretnék szólni érte, de félek, hogy mêg ha intelligensen is teszem, leb*sznak egyet a fejemre és biztos vagyok benne, hogy az emberek reakciója az lesz, hogy minek kötöttem bele és senki nem véd meg. Abszolút abnormalitás. Pl a kisebbségiek rendszeresen leköpik a szotyit a villamoson a földre. Képzeld el, hogy szólsz érte...
júl. 6. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Ha személy szerint engem nem érint a dolog akkor nem. De ha nekem kárt okoz ezzel akor természetesen nem hagyom szó nélkül.


Ilyen sorban állás vagy vezetésnél pedig nem veszem magamra ha valakin látom, hogy tényleg siet és kicsit figyelmen kívül hagyja a környezetét. Ha pár évente 1x velem is meg esik, hogy nagyon sürgős akkor őszintén nem érdekel ki mit mond vagy gondol. Igyekszem mindent úgy csinálni, hogy senkit se sétsek meg de ugyan úgy megértem azt is amikor más teszi ezt és én vagyok az aki ráér.


Másfelől akin ezt nem látni és direkt csinál ilyen húzásokat azt meg szólom. A szabály szegésről meg csak annyit, hogy ha ezzel csak magára vállal felelősséget az ember, akkor szegje meg, hisz ő döntött így és gondolom meg volt neki a nyomós oka. De ha amúgy valaki csak céltalanul teszi ezt és ezzel másoknak is kárt okoz, az már más téma és eléggé problémás.

júl. 6. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
45%
Ittasan igen.
júl. 6. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
53%
Nem. Nem óhajtok kórházba, bíróságra járni, ill. börtönbe vonulni sem pitiáner idióták miatt!
júl. 6. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nem, mert általában azok az emberek viselkednek így, akik gondolkodás nélkül húznának be, köpnének le, vagy próbálnának meglopni, bántani valamilyen mód, vagy követni. Vagy ezek különböző keveréke.
júl. 6. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nem,pont hidegen hagy mindenki. Felőlem össze is eshetnek.
júl. 7. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Nincs sok értelme.Aki ilyeneket csinál,az akkor is sz4rni fog a szabályokra,ha szólnak neki,sőt olaj lesz a tűzre.
júl. 7. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Magyarok vagyunk, bátor, harcos, de nagyképű nép. Nem sok értelme van.
júl. 7. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!