Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Rá szoktál szólni random...

Rá szoktál szólni random emberekre, hogy legyenek szabálykövetőek?

Figyelt kérdés
Mit tudom én, valaki eldobja a szemetet vagy a cigit, és te szólsz neki, hogy ott a szemetes ahová el lehet dobni, vagy buszon rászólsz valakire, hogy ne tegye a lábát az ülésre stb. Tehát nem az, hogy személyesen neked kényelmetlen vagy téged zavar, hanem hogy mindenkit kéne zavarjon. Én semmikor nem szólok érte, de van itt valaki, aki igen?
júl. 6. 12:55
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Nem, - többet érsz el, ha a saját eszközével, a sunyisággal veszed fel velük a harcot. Rögzíted telefonon a cselekményét és elküldöd oda, ahol hivatalosan lehet ügyet csinálni belőle, - a hatósági jogkörrel felruházott emberek ellenében a legtöbb ilyen szinten alattomos ember már nem annyira magabiztos, amikor tértivevénnyel küldik neki a fizetésének tizedét felemésztő bírságot!
júl. 7. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Öltek már embereket emiatt, nem jó ötlet. Bár ha pl. klímaaktivisták kezdenének valamit rongálni, biztos közbelépnék.
júl. 7. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!