Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha választanod kéne, hogy...

Ha választanod kéne, hogy törjön el a karod VAGY haljon meg egy teljesen random ember a világon, hogyan döntenél?

Figyelt kérdés
Nyilván csak egy elméleti kérdés.

aug. 29. 14:10
A kérdező szavazást indított:
Törjön el a karom
Haljon meg az ember
22 szavazat
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
86%
Mindenki a "Haljon meg..."-et nyomja. Csak..., ez akkor ütne be, amikor te döntesz, hogy haljon meg valaki, és az pont a gyereked vagy anyád lenne, vagy a terhe csajod.
aug. 29. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
37%
Ezek a kérdések neked honnan jönnek? Valami pszichopata vagy? 😃
aug. 29. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Hosszú lenne leírni, hogy ez most éppen honnan jött, de nem is releváns a kérdés szempontjából szerintem.
aug. 29. 14:21
 4/18 anonim ***** válasza:
87%
Ebből a legjobb az, amikor a teljesen random ember te magad vagy.
aug. 29. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
73%
2. Én is szoktam ilyeneket kiírni. Bizonyos munkakörnél felmérő tesztkérdések az ilyenek és hasonlók. Pl.: Bombáznál-e egy várost, tele civillel, gyerekkórházzal, ha van benne 3 célpont fegyvergyár? Nem? Akkor a légierős karriered egy teherszálló gépen ér véget.
aug. 29. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
92%
Törjön el a karom. Egy csont beforr, viszont a halál nem visszafordítható. Az a random személy is valakinek a szüleje, gyereke, szerelme, unokája stb. saját élettel és érzésekkel. Nem tudnék úgy élni hogy tudom hogy miattam halt meg valaki még ha nem is ismerem az illetőt, amikor csak egy ilyen "kis" (egy törött kar rohadtul fáj de inkább mint a bűntudat amit éreznék) áldozatot kellett volna hoznom.
aug. 29. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
37%
Akiben van empátiaérzék, az az elsőre szavaz. Akiben nincs, mert egy gyáva pszichopata fsz, az a másodikat.
aug. 29. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
45%
#7 szomorú mert én vidáman nyomtam rá a másodikra XD
aug. 29. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 hollófernyiges ***** válasza:
83%
Hát akkor ma is megtudtál magadról valami újat.
aug. 29. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
46%

7. Rendben. A gyereked empatikus, jó ember. Jól nevelted, és a törést választja.

Tessék, itt a kalapács, üsd! Megteszed?

aug. 29. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!