Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha valaki rosszat tett veletek...

Ha valaki rosszat tett veletek hogyan dolgozzátok fel?

Figyelt kérdés
Naponta többször eszembe jut és csak dühöngök
ma 15:33
 1/7 anonim ***** válasza:
Úgy, hogy nem gondolsz r
ma 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
ma 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
amikor feljön az érzés ezt ki kell tisztitani az elméből
ma 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
32%
Utáljad magadban, és ha aztán szerencsétlenség éri akkor vegyél vissza kicsit azért nehogy meghaljon mert akkor meg lelkiismeret furdalásod lesz.
ma 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ezzel én is így vagyok. Visszagondolva az életemre, 48 éves nőként, látom, hogy sokan tettek rosszat nekem, aláztak meg, csak azert mert kéznél voltam, mert azt hitték ha engem bántanak, nem lesz következménye! Igazságtalanul kiélték rajtam a szadizmusukat!

Vegül akin tudtam bosszút álltam, másképp nem tudtam mar egy idő után feldolgozni, pl feljelentés stb de olyan állat mint ők nem tudtam es nem is akartam lenni. Egy pszichopatával aljasságban sose tudsz versenyezni, két lépéssel mindig előtted van, az ilyen embereket elkerülni kell, ha sikerül felismerd!

Én is dühöngök magamban sokat mert van olyan sérelem amin nem vagyok túl, pl a barátom megcsalt végig a kapcsolatunk alatt, pedig nem lett volna rá szükség (szakíthatott vlna) de élvezte a megalázásom, mindenki előtt! Mindenki engem röhögött! Sokszor erzem h csak egy revolver lenne a megnyugtatásom!

ma 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mikor tette veled azt a rosszat? Mennyire volt hatással az életedre? Idővel elhalványul.
ma 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Az van előttem, hogy mindenkit megtalál a sors. Nézz rá a hírekre: ez balesetezett, azt megverték, emezt kirabolták, stb. Gondolod, hogy mind az áldozat-, mind a tettes csakis szent ember lehetett?

Úgyhogy nyugi!

ma 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!