Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Anyukámat hibáztattam , pedig...

Anyukámat hibáztattam , pedig nem tett semmit, ez mi?

Figyelt kérdés

Van egy ilyen önjelölt kis k0cs0g komcsi akit követ a facebookon Anya, ismerem személyesen a mókust, és valami hőstettet követett el, azt olvasta fel, közben meg a körforgalomba mentem és egy figyelmetlen autós elémjött, persze meg tudtam állni mert pártolt a szerencse.


Visszanéztem a kamerát és azt mondtam utána "kösz, kösz,hogy beszélsz " persze sokkolt a dolog, hogy az egyetlen életképes autóm lett volna gatya, de azért ilyet nem szabadott volna mondani. Semmit nem tett Anyu :(. Elnézést kértem de rossz érzés.


szept. 11. 14:33
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Hirtelen történt a dolog, ideges voltál.

Többet ennél nem tudsz tenni, ha anyud megbocsátott, akkor pláne nem érdemes ezen rugózni.

szept. 11. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
8%
Szóval anyádon verted le a figyelmetlen autós húzását. Elég kegyetlen dolog.
szept. 11. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Bűntudatod van, ami normális dolog, mert van lelkiismereted. Ott és akkor meg ideges voltál, amit ilyen mód vezettél le, sajnos ilyesmi sokunkkal megesik. Elnézést is kértél, ha anyukád is megbocsájtott, akkor igazából tényleg nem kell ezen agyalnod. Csak annyit, hogy figyelj legközelebb, hogy ne legyen ilyen. (nem bántásból írtam, ez olyan dolog, amin nekem pl. tudom, hogy dolgoznom kell)
szept. 11. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Én se szeretem, ha pofázik valaki vezetés közben, főleg a neccesebb helyzetekben, mert eltereli a figyelmet. Megértem a reakciódat, de ha azóta már rendeztétek, akkor semmi gond.
szept. 11. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igen, kegyetlen. Pont ez a bajom. Volt egyszer egy balesetem, egy elég csúnya az autó jobb oldala lapos lett, azért nem lett senkinek baja mert egyedül voltam mivel akkor kicsit összevesztünk elmentem autókázni aztán bevágtam az árokba a kocsit mert 60-as kanyarba belementem 150-el, borultam meg miegyéb, akkor volt egy hónapig tartó rémálmom, hogy ( megvan a teljes dolgok kamerán, vagy 4000 alkalommal megnéztem) és így az álom azt vetítette, hogy nem a zene szólt hanem Anyával beszélgettem és ott az a kanyar.. akkor én megkértem, hogy ne nagyon üljön mellém egy darabig, de én nem hagyom abba a vezetést mert ilyenkor nem szabad.
szept. 11. 17:17

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!