Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mivel szoktátok elütni az...

Mivel szoktátok elütni az időt tömegközlekedésen?

Figyelt kérdés

Napi kb 4 órát tömegközlekedek. Már nem nagyon van több ötletem, mit csinálhatnék ez alatt az idő alatt, jó lenne hasznosan és/vagy kellemesen tölteni.


- olvasni szoktam ha tudok, de sajnos leggyakrabban akkora hangzavar van hogy nem megy

- netezni nem lehet, nincs térerő se wifi a vonaton

- podcastet szoktam hallgatni de az a néhány amit szeretek az nem ad napi 4 órányi tartalmat

- sorozatot/filmet nem annyira szeretek mobilon nézni

- zenehallgatós nézelődés már elég unalmas, pláne télen mikor nem lehet nézelődni 😄


Mivel lehetne még elütni az időt? Ti mit szoktatok csinálni tömegközlekedésen hogy kellemesebben vagy hasznosabban teljen?


ma 17:25
 1/9 Pumber89 ***** válasza:
94%

Nagyjából vázoltad a lehetőségeket. Én bambán szoktam a semmibe merengeni. :D

Fejts rejtvényt.

ma 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
92%

Kezdj el írni mondjuk valami regényt vagy, ami érdekel, ha csak telefonodon van, akkor is megoldható.

Láttam embert, aki például kötött az egész úton. :D

ma 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Seila ***** válasza:
25%
Én az embereket szoktam figyelni, az arckifejezésüket és csak úgy elemzem magamban, hogy milyen a természete. Meg aztán hallgatózni szoktam mit beszélnek egymás közt ill. amikor mobilon beszélgetnek. :D
ma 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Rengeteg könyvből van már ingyen online elérhető hangoskönyv változat.
ma 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Gál Gábor 2024 ***** válasza:
89%
Használd ki, hogy van időd magadra és gondold végig a dolgaidat. Ne menekülj látszattevékenységekbe.
ma 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Álmodozom.
ma 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
En azt ajánlom, próbáld ki az edging-et.
ma 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Metionin ***** válasza:
50%
Hangoskönyv, keresztrejtvény. Én olvasni szoktam, szerencsére amerre mostanság járok, nem ordítanak a vonaton.
ma 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
0%
Flörtölgess
ma 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!