Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szoktátok érezni ezt a lábszag...

Szoktátok érezni ezt a lábszagot a pesti tömegközlekedésen?

Figyelt kérdés
Állandóan érezni főleg a buszokon, metrókon ha felszáll az ember, ilyen igazi állott lábszagot. Nem tudom elhinni, hogy mindenkiből ez jön, mármint ennyi lábszagú ember van a tömegközlekedésen

szept. 5. 09:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem, de izzad hónaljszagot igen.
szept. 5. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem.

Büdöset igen, izzadt, ápolatlan emberek szagát, hajléktalanokét. De konkrétan lábszagot nem.

És nyilván ez nem pesti tömegközlekedés, hanem bárhol, ahol több ember van, tuti, hogy lesz ilyen is köztük.

szept. 5. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Metionin ***** válasza:
100%
Hónaljszagot inkább, főleg hogy sokszor mások hónalja van nekem arcmagasságban, ahogy kapaszkodnak.
szept. 5. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
76%
Simán büdös szokott lenni, de őszintén ebben a hőségben szerintem senki nem okolható ezért, mikor a zuhanyból kilépve is 2 perc alatt leizzadsz. Most ha egy fizikai munkás megy haza a nap végén, biztos nem lesz rózsaillatú szegény.
szept. 5. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
69%
Értsd meg...itt már dezodorra sincs pénz. 😓
szept. 5. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

#5

Szerintem ha átdolgoznék 40 fokban kint egy napot, a dezodor se segítene xD Én ezt irodistaként mondom, hogy nem ítélkezek felettük.

szept. 5. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Hónalj szag. Pl apósom, aki se nem mosakszik, se nem deózik, pedig izzad, mint a ló egy betegség miatt 😓 Undorító.
szept. 5. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
#7 az igénytelenségre tényleg nincs excuse, undorító.
szept. 5. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
68%
nincs büdösebb a női hónaljszagnál,legfeljebb a puncijuk.
szept. 5. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
58%

Nem lábszag szokott lenni, hanem vonítanak a hónaljkutyák. Ha felszáll 1-2 hajléktalan, vagy esetleg egész nap robotoló építőipari munkás, akkor szerencsétlenek izzadság-, előbbi több napos nem fürdésének a bukéja érződik.


Sok nő mezítlábazik a jó időben: nagyon nagy többsége tisztálkodik, így nem hinném, hogy a lábuk illata lenne ez..

szept. 5. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!