Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » 3. kerület tömegközlekedésileg...

3. kerület tömegközlekedésileg milyen? A belváros az uticél, a pesti oldalt tekintve. Még Kelenföldet nézegetem.

Figyelt kérdés
5. kerületben Váci utcán dolgozok, de nem hiszem, hogy innen megyek nyugdíjba. Most keresek új albérletet, árban mindkettő kerület nagyjából hasonló.
2022. dec. 4. 12:06
 1/10 anonim ***** válasza:
3. ker melyik része?
2022. dec. 4. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
87%

A 3. kerulet a Kolosy ternel kezdodik es Bekasmegyer szeleig tart. A masik iranyban a Dunatol a varos szeleig (konkretan Uromig) er. Osszesen majdnem 40 km².


Egeszen pontosan melyik reszre gondoltal?

2022. dec. 4. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Nincs különösebb kitétel, az egész kerületet nézem, kivéve a nagyon északi részét, mert az már elég távol van véleményem szerint.


Most ezzel tudom, hogy nem mondok okosat, de az a része, ahol találok albérletet, sajnos én vagyok akinek alkalmazkodnia kell :D


De akkor jól sejtem, hogy nem teljes egésze dicsérhető a kerületnek utazás szempontjából?

2022. dec. 4. 12:13
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Én a Római partnál lakom (Nánási út), a busz itt meg a ház előtt, ami a Gönczig visz, onnan meg sitty-sutty benn vagy a belvárosban.
2022. dec. 4. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
23%
Kolosy tér környékén nézelődj, onnan 29es busszal ki tudsz menni a pasaréti térig, onnan indul az 5ös busz, ami a váci utcánál rak le.
2022. dec. 4. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszi, ment az UP mindkettőtöknek.
2022. dec. 4. 12:55
 7/10 anonim ***** válasza:
75%
HÉV-vel Batthyány, onnan kettes metró, és már a belvárosban vagy (Kossuth tér, Deák Ferenc tér, Astoria stb.). A III. Kerület legtöbb pontján könnyen megoldható.
2022. dec. 4. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
93%

5-ös jó nagy hülyeséget írd, nehogy rá hallgass. Jóhogy nem még Mátészalkát is érintsd, hogy a belvárosba menj.


Óbuda nagy részéről a 9-es busz közvetlenül bevisz a Deák térre, az a legegyszerűbb, onnan gyalog ott vagy rögtön a Váci úton.

Ha Óbuda más részén laksz, akkor a HÉV+M2 vagy 17/19-es villamos + 4-6-os villamos vagy M2 lehet még megoldás.

2022. dec. 4. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

" ott vagy rögtön a Váci úton. "

Mármint a Váci utcában, nem??.. :)

2022. dec. 4. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
8as utaztál te reggel vagy 16 óra után a 9es buszon? Ha fel is férsz(nem mindig) akkor is jó másfél óra. Ne írj hülyeséget ha nem utazol rendszeresen azon a vonalon.
2022. dec. 5. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!