Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit gondoltok erről? Miért...

Mit gondoltok erről? Miért ilyenek a férfiak?

Figyelt kérdés
Ültem a buszon céltalanul bambultam magam elé nagyon fáradt voltam lassan 2 napja nem aludtam normálisan. 1 idősebb férfi nézett engem én többször néztem,hogy figyel-e még majd mindig láttam,hogy néz. Majd mikor leszállt oda jöttt a busz ablakhoz és oda nyomta a telefon számát de én nem tudtam elolvasni nagyon megijedtem. Tudom lehet ez semmi lehet csak tulreagalom de mar tobbszor megtortent. 1 nő aki előttem ült állandóan engem nézet nem tudom miért. Nagyon fura volt és ijesztő azt hittem képzelem mert nem alszok normálisan 2 napja es lehet van egy kis derealizaciom. Nagyon fiatal vagyok o fix lehetet 40-50 koruli. Tenyleg mit hitt majd visszahivom ezek utan?Vagy tenyleg mit akart?

aug. 30. 12:21
 1/5 A kérdező kommentje:
Tudom nem minden ferfi ilyen igy tisztelet a kivetelnek es koszonom hogy meg vannak normalis emberek akik tisztelik a noket
aug. 30. 12:22
 2/5 anonim ***** válasza:
67%
Leírod, aztán mehet a fészre - perverzek klubja jelzővel...
aug. 30. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
35%
Szerencsétlen! Nem tudja a helyét a táplálkozási láncban és nem bírja kiverni a fejéből a tévképzeteit! :DDD
aug. 30. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
48%
Sztem csak beképzelted ezt, mert 2 napja nem aludtál. Meg lehet titokban erre vágysz, vki megismerjen téged.
aug. 30. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A szép nők sorsa már csak ilyen sanyarú. Bámulja mindenki a szépségüket. Egyébként azt vettem észre, hogy ez fordítva is működik. A jó pasikat meg a nők bámulják meg. A sztárokat meg egyenesen szétszaggatják. Szörnyű, hogy milyen világban élünk. Teljességgel érthetetlen mindez.
aug. 30. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!