Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Más is gyűlöli Magyarországot?

Michael The Siren kérdése:

Más is gyűlöli Magyarországot?

Figyelt kérdés

Olyan 10 éves koromban kezdtem el ezt érezni, hogy egy szar országban élek. Azóta ki akarok költözni New Jerseybe vagy New Yorkba. Az ottani lakások és házak, emberek, az utcák, boltok, plázák, ételek, tehát szinte minden jobb mint itt. A nyelv is egyszerűbb, nekem könnyebb fogalmazni, és mindenki akit ismerek azt mondják nekem, hogy ki kéne mennem Amerikába, mert van hozzá akcentusom.



Van még így valaki?

-Michael voltam



tegnap 21:45
 1/10 anonim ***** válasza:
78%
Miklós vagy te, nem Michael.
tegnap 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
40%

Igen, én nagyon.

Elvégzem az egyetemet, aztán mentem is el innen, mert hányinger ami itt megy. Addig nyelveket tanulok.

tegnap 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
18%
Az egyszerűbb nyelv való a te agyadnak, úgy tűnik...
tegnap 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
45%
Gyűlölni nem gyűlölöm, az tény, hogy egy kelet európai nyomortelep, oligarcha vezetőkkel. Sok magyar ember elmaradott, de viszont kedvesek.
tegnap 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Ernus válasza:
63%
Én se szerettem itt élni, a bunkó, tahó emberek miatt. Annyit káromkodnak az emberek, hogy az már undorító, és még a másokon való segítséghez való hozzáállásukról még nem is beszéltem. De ha csak a kinti házak, boltok, (mo.n nem kapató) termékek miatt mennél ki, az hülyeség, nagyrészt minden ugyanaz. Az “ételek” dolgot meg végképp nem értem, attól, hogy kimész Amerikába, még nem lesz más ízű a Burger King… Szóval figyelj Mikey, lehet, hogy úgy néz ki, hogy Amerika egy álom, de a látszat néha csal, és ott sem fogsz megszabadulni a sok idegbeteg állattól, és utcán tobzódó csövestől… :)
tegnap 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
60%
Nem
tegnap 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
100%

Ha azt kérdezed, tetszik-e, amilyen irányba tartanak a dolgok itthon, akkor a válaszom egyértleműen nem.

De gyűlölni nem gyűlölöm, 1500 dolgot tudnék mondani, amiért mégis csak szeretek itt élni, ha néha dühös vagyok a politika miatt, akkor is.

tegnap 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem, - én nem az országot gyűlölöm, hanem a benne élő emberek többségének alapmentalitását.
ma 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

#1 ez egy művésznév, és ne offolj, primitív.


#8 jogos

ma 00:29
 10/10 anonim ***** válasza:
Kedves Májköl, mi tart vissza? Én se szeretem Magyarországot, így Ausztriában élek. Oda menj, ahol jól érzed magad.
ma 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!