Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Magyarországon mi az oka...

Magyarországon mi az oka annak, hogy Bayer-t (Zsolt) a Lovagkeresztest gyűlöli sok ember??

Figyelt kérdés

Író, tisztességes és pallérozott intellektuális személy, ki tett azért hazánkért mint Fideszes támogató mint jobboldali. Én felnézek rá és büszke is vagyok. Nem fér a fejembe, mégis miért fröcsögnek-böfögnek ennyien ha szóba kerül róla van szó?


Még lovagkeresztes is ha jól tudom.



2023. okt. 17. 16:26
 1/8 anonim ***** válasza:
84%

Párszor láttam interjúkban, hobo proletár személy az egész takarmány. Csatornavezetékeken át ömlik a szájából a trotty.


Fideszesként már rég kipucoltam volna lakásomat azután, hogy már a hangja megszólalt benne, majd lemondok az összes Fideszes ideológiámról. És hogy ő lovagkeresztes az rátesz a trágyára egy lapáttal.


Emellett butus is. Sokszor hülyeséget (enyhén mondva) mond, magának ellentétet is.

2023. okt. 17. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
91%

Kedjük ott, hogy az ember a duna moslékából épült fel. És így már beszélhetünk róla.


Kitaszít és kirekeszt másokat, kirekesztő. Nyílt ellenségeskedést hirdet a nem fideszesekkel szemben. De tudjuk hogy akkora Fidesz vérplazma és szürke de inkább fekete állomány van a fejében, hogy abban önprecízitás van.


Arról nem beszélve, hogy amilyen ember, azt jól mutatja az a tény, hogy amint megkapta a lovagkeresztjét, ha jól tudom kb. több mint százan visszaadták a sajátjukat.

2023. okt. 17. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
88%
Bayer Zsolt egy primitív barom.
2023. okt. 17. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
11%

Zsolt Bayer egy ismert magyar író és publicista, aki Fidesz-párttámogató és jobboldali szereplő. Nézetei és stílusa rendszerint erőteljes és vitatott. A gyűlölet és ellenszenv, amit néhány ember érez iránta, különböző okokra vezethető vissza, például:


Nyilatkozatai és cikkei: Zsolt Bayer rendszeresen ír cikkeket és nyilatkozatokat, amelyek számos társadalmi és politikai témában szenvedélyesen kifejezik a saját nézeteit. Néhány kijelentése és stílusa provokatív és vitatott lehet, és sok embernek ellentmondást kelt.


Politikai aktivitása: Mint Fidesz-párttámogató, Zsolt Bayernek politikai szerepvállalása is volt. Az ő és a Fidesz politikai irányvonalát kritizálók és ellenzők is hozzájárulhatnak az ellenszenvhez.


Nyilvános viták: A közszereplők, különösen olyanok, akik erősen polarizált vagy vitatott álláspontokat képviselnek, gyakran találkoznak ellenségekkel és vitatkozókkal a nyilvánosságban.


A lovagkeresztes cím szintén vitatott lehet, és sokak számára kérdéseket vet fel. Az, hogy valaki kiérdemli-e vagy kap-e egy adott címet vagy elismerést, mindig szubjektív kérdés lehet, és emberek eltérően vélekedhetnek erről.


Mint minden közszereplő esetében, a vélemények és érzelmek Zsolt Bayerrel kapcsolatban is széles skálán mozognak, és különböző okok állnak azok mögött, akik ellene vagy mellette vannak. Fontos azonban megjegyezni, hogy a közszereplőkkel kapcsolatos vélemények és érzelmek mindig szubjektívek és változók lehetnek.

2023. okt. 17. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Mert rondán beszél, utál mindenkit, akit ő utálnivalónak tart, és ezt hangoztatja is.
2023. okt. 17. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
84%
Bayer egy igazi pávián, a fidesz 5. leghülyébb tagja.
2023. okt. 17. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

"Író, tisztességes és pallérozott intellektuális személy"

Annal nagyobb szegyen a reszerol, mikor alpari modon nyilatkozik a kozteveben, bunko modon serteget prominens szemelyeket. Egy 6 altalanosig jutott szalagmelostol meg elnezheto lenne az ilyen megnyilvanulas 4 sor utan a kocsmaban, de semmikeppen sem egy "pallerozott elmeju irotol", foleg nem orszagos mediaban, fomusoridoben.

2023. okt. 17. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
84%
Mert egy mocskos uszíto náci patkány. Aljas náci propagandista, mint Göbbelsz a fasiszta németországban.
2023. okt. 18. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!