Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Elmennetek a találkozóra?

Elmennetek a találkozóra?

Figyelt kérdés

Van egy csaj. Budapest foreigners csoportban ismertem meg. Korbemutattam neki a várost. Elsőre rendes volt aztán második találkozót amikor meg akarnám beszélni vele akkor ilyeneket ír: na akkor ha találkozunk akkor a tervemnek ezt és ezt a részét fogjuk csinálni. (A terv az helyekre vonatkozik.)

Meg hogy akarsz lenni lenni a fotósom? Kellenének képek rólam.

Kicsit a hangnem verte ki nálam a biztosítékot



ma 12:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Mimóza egy lelked lehet
ma 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
84%
Mi rossz van ebben? Kérlek fejtsd ki nekünk, hol és miért, melyik része verte ki a biztosítékot nálad.
ma 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Örülj neki,hogy fotózhatod.Lehet szexi képeket is akar.
ma 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
0%
Kérdező, nagyon gonosz dolog olyan képeket beszúrni a szövegedbe,m ami tönkreteszi az emberi idegrendszert, megöli, már fiatalon. Úgy tudom ez egy valódi, létező oldal, valódi problémákkal, nem kamuoldal, ahol csapdákat állítanak, és megölik az embert. Követelem, hogy azonnal hagyd abba, és a többiek is! Áljanak le, hagyd abba a kamu kitalált kérdéseidet, ne rakj be veszélyes dolgokat a szövegedbe, mert látható, érezhető, és összerántja a szemem, és a homlokom. Hagyjátok élni az embert, nem tettem semmi rosszat. A a rossz, aki uralkodni akar, bántja a másikat, megöli. Én nem akartam ilyet soha.
ma 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!