Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit képzelnek magukról az...

Mit képzelnek magukról az emberek hogy nem hajlandóak idegenek üzeneteire válaszolni?

Figyelt kérdés
ma 15:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
95%
Mit képzelsz te magadról hogy idegeneknek írogatsz üzenetet?
ma 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
94%
Azt képzelik, hogy normálisak
ma 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Miért kéne idegenek üzeneteire válaszolni? Pláne, ha azok hasonló stílusban vannak megfogalmazva, mint ez a kérdés?
ma 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Pl azt képzelem, hogy: ÖNTISZTELET


Azaz nem állok szóba olyan emberrel, akinek a stílusa nem üt meg egy szintet. Tiszteletlen, frusztrált, beszólogató, rosszindulatú üzenetekre nem szoktam reagálni. Ellenben ha valaki korrekten, asszertíven kommunikál, akkor válaszolok.

ma 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
anyám mindig azt tanította, hogy ne álljak szóba idegenekkel
ma 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
mit képzelnek magukról az idegenek, hogy elvárják a másiktól, hogy válaszoljon a leveleikre?
ma 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Ja elnézést, akkor ennyi erővel a bankkártya adataim is megadom ha ez ennyire kötelező :D


Jézusom! Nem fog senki egy ismeretlennel írogatni vagy magát kiadni!

ma 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Az mit képzel aki ráir idegenekre es válaszokat vár.
ma 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen normális ha egy vadidegen üzenetére nem válaszolok. A gyerekeimnek meg egyenesen megtiltottam hogy idegenekkel levelezzenek.


Itt a gyakorin kaptam már többször olyat, hogy de megd.gnálak. Most erre minek válaszoljak. Tiltom és kész.

ma 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
#9 Szerintem a megfelelő válasz: "Én is téged, csók, Béla!". Lehet, hogy meglepődne :D
ma 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!