Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Legtöbben miért csak azokkal...

Legtöbben miért csak azokkal hajlandóak beszélni akik boldogak, életvidámak?

Figyelt kérdés
Aki kicsit depressziósabb, bánatosabb az már nem is kell
jún. 30. 18:15
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

Őszintén szólva én se szeretek beszélgetni lehúzós, energia-vámpír emberekkel.

Olyanok, mint a tolvaj. Csak nem anyagilag, hanem lelkileg lopnak meg.

jún. 30. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen egyetértek az első hozzászólóval. A legtöbb depressziós elvárja, hogy őt a másik vidítsa fel, hallgassa és értse meg a véget nem érő panaszkodását...
jún. 30. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Van elég baj az életemben, nem kell hogy más is lehúzzon
jún. 30. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
72%
Egészséges embert nem érdekli a beteg se..fejek nyavajgása.
jún. 30. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
66%
Mert senkinek nem hiányzik, hogy egy depressziós elmebeteg rákényszerítse a saját nyomorát.
jún. 30. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Mert a boldog ember vonzó ember, de egy búvalbaszott csak engem is elszomorít és senki sem akar szomorú lenni.
jún. 30. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Mert velük minek beszéljek? Hacsak nem valamelyik közeli barátomnak van rosszabb időszaka, akkor egy ilyen embert inkább kerülök, mert csak lehúz engem is. Barátot nyilván támogatok, de őt ismerem is annyira, hogy tudok is neki személyre szabott tanácsokat adni. Egy random depressziós kollégával mit beszélgessek? Fel a fejjel haver, idővel jobb lesz? :D Vagy mit?
jún. 30. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

Mert igen nagy többségben a depressziós ember a másik féltől várja (el) a segítséget, ami általában a lelki szemetesség. Ő maga pedig nem próbál meg saját magán segíteni, csak traktálja a másikat, sokszor szinte kéretlenül rázúdítva a saját gondjait.

Voltam már lehúzott fél, és sajnos lehúzó is. Bármennyire nem vagyok rá büszke, de tanultam mindegyik esetből.


Akinek már az arcára is ki van írva a megkeseredettség, szabályosan taszítja magától az embereket. Aki pedig mosolyog, életvidám, vonzza őket.

jún. 30. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
19%
Mindenki nyerészkedni akar a másikon...
jún. 30. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
0%
Lehúzná a másik depist egy depis mégjobban. Másrészt, amit a 9# ír.
jún. 30. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!