Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Legtöbben miért csak azokkal...

Legtöbben miért csak azokkal hajlandóak beszélni akik boldogak, életvidámak?

Figyelt kérdés
Aki kicsit depressziósabb, bánatosabb az már nem is kell
jún. 30. 18:15
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
31%
Ez a baj a világgal,valakinek kicsit is baja van,vagy depis,már nem szabad vele szóbaállni,el kell kerülni,ott kell hagyni,jó hogy nem köpitek le..Pedig leher 1-2 kedves szó,és egyből visszanyerné a hitét az életben,és erőre kapna ahhoz,hogy megváltozzon...
jún. 30. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
0%
Ja, undorító, nyálas képmutatàs.. Majd ha nektek lesz bajotok az életben, megnézem hogy vigyorogtok. Akkor miért mi vagyunk a legdepisebb nemzet, ha mindenki ilyen flottul van? 😄
jún. 30. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
75%

"Majd ha nektek lesz bajotok az életben, megnézem hogy vigyorogtok."


Volt már bajom az életben és mégsem vágtam gusztustalanul a pofákat, hanem pont ugyanúgy mosolyogtam, mint bármikor máskor. Tudod, ez csak akarat kérdése.

Aki még ennyire sem hajlandó, az ne sírjon, ha nagy ívben elkerülik az emberek.

jún. 30. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
0%
Nem pofavagasrol van szó, nézz utána a depresszió jelentésének. Ez egy komoly állapot, az itteni kommentelőknek 0 fogalma van róla. Milyen bajod volt? Betegség, haláleset? Mindegy is. Egyáltalán nem kerül el senki, tudom magamban rendezni. Persze aki ennyire érzéketlen, mint itt sokan, az táncot jár még a szerettei halálakor is..
jún. 30. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
73%

Tudom jól, hogy mi a depresszió. A nyomorult, megkeseredett emberek állapota.

Pár éve egy depressziós pilóta több száz embert meggyilkolt. Ilyen emberek ezek. Meg is érdemlik, hogy elkerüljék őket.

júl. 1. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Egyébként mindenkinek meg van a saját problámája,lehet hogy nem depresszió,lehet hogy nem látszik kívülről,sokan el sem tudják képzelni a másikról,hogy lenne valami baja.Számtalan ilyen embert,rokont ismerek.

Annak ellenére,hogy általában jókedű,átlagos ember vagyok,belül nekem is vannak problémáim,mégsem fárasztok senkit ezzel.

Tehát mindenkinek vannak gondjai,senki nem akar még pluszban energiavámpírok rossz életéről hallgatni nyavajgásokat,mert sok.

Aki depis,meg problémái vannak,keressen fel szakorvost,illetve amit lehet problémákra kesessen megoldást,ne a másik hétköznapi embert fárassza le.

júl. 1. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Miért akarnék depressziós, lehúzós emberekkel beszélgetni? Annak mi értelme? :D Hogyne... Aztán a nyakamba zúdítják az összes szrt, amihez semmi közöm, de úgy vélik, lelki szemetesnek jó leszek.
júl. 2. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
A #11 igaza van abban amit mond ebben én is egyet értek.
júl. 18. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

15# mekkora baromság! Tuti nem depressziós volt a pilóta, hanem más komoly baja volt. Te beveszel minden bulvár szart?

Amúgy itt is megnyilvánul a magyar gyakoris megkeseredettség és zéró empátiás állapot. Remélem titeket is alaposan elkerülnek!!

júl. 20. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!