Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Milyen szakember tud döntéshoz...

Milyen szakember tud döntéshozásban segíteni?

Figyelt kérdés

Egy életet meghatározó, karrieri döntés előtt állok és jó lenne meghozni a jó döntést, plusz jó lenne egy életút vezetés, hogy a döntés után mit kéne csináljak.

A pszichológus nem tud segíteni ebben, annyit tud tenni, hogy átkeretezi a gondolataidat és reménykedik, hogy te magad meghozod a jó döntést. Eddig kb. mindig rosszul döntöttem magamtól.

Pályaorientációs tanácsadó pedig kideríti, hogy mi az amit te szeretsz, de nem látja át realisztikusan a piacot, nem fog neked realisztikus tanácsot adni. Simán elhiteti veled, hogy a nem realisztikus és álmodozó döntés a jó. Na ebből is elegem lett.

A Lifecoachok nagy része átverés. GYK nem szakemberek oldala, ChatGPT nem tud érdemi tanácsot adni.



tegnap 22:00
 1/9 anonim ***** válasza:
miért egy másik ember döntsön a te életedről?
tegnap 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Azért más döntsön helyettem mert én egy buta ember vagyok és ha most rosszul döntök, akkor kb. halálra ítéltem magam.
tegnap 22:11
 3/9 anonim ***** válasza:

Helyetted senki nem dönthet.

Más meg azt mondaná hogy írd össze egy lapra a pozitív oldalát,és a negatívat.amelyikből több van ez alapján dönts

Szívesen!20.000 ft lesz

Na de viccet félretéve tényleg

tegnap 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Nyilván a végső döntést én hozom meg, de a döntés meghozatalban biztos tudna valki segíteni.

Az a baj a papíros dologgal, hogy mivel buta ember vagyok, sok mindent kihagynék a felsorolásból.

tegnap 22:18
 5/9 anonim ***** válasza:

Akkor, mivel buta vagy, elhinnéd azt is, ha butaságot mond a szakember.

Keress meg sok, az adott területen dolgozó embert és kérd ki az ő tapasztalataikat. Ha pl két terület közül kell választanod, akkor beszélgess mindkettő képviselőivel, mondják el a pozitív és negatív dolgokat is.

tegnap 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerintem valami coach.
tegnap 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Miért tartod magadat butának?

A buta ember szerintem olyan, aki bár mindig rossz döntést hoz, nem tanul a hibáiból, elúszik az élete, ez ellen meg semmit nem tesz, így boldogtalan marad és az alkohol/drogok felé fordul. Ennek hatására meg még inkább buta lesz mert butulni fog a sok szertől/alkoholtól.

Nem tűnsz idősnek, szerintem bőven van még időd másképp tekinteni magadra. Nem buta vagy, hanem nahyon durván önbizalomhiányos, inkább ebben kérj segítséget

tegnap 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Kroms ***** válasza:
A probléma ott kezdődik, hogy eldöntötted, hogy "buta vagy", emiatt pedig mindenki úgy is kezel. Tegyél úgy, mintha okos lennél, és máris jobbra fordulnak a dolgok.
tegnap 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Vannak ilyen coach, karriertanácsadó,miegymélás...
tegnap 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!