Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek tisztességtelen,...

Zsebibaba4 kérdése:

Szerintetek tisztességtelen, ha nem akarom kifizetni egy szakember kiszállási díját, amikor azért jött, hogy a korábbi hibáját kijavítsa?

Figyelt kérdés

szept. 16. 21:24
 1/6 qborka ***** válasza:
87%

Tőlem ilyenkor még nem kért a cirkó ember


Én sem kérném el,ha én lennék a szolgáltató.

szept. 16. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
84%
Én nem fizetném ki mert ennyi erővel simán lehet hogy direkt hibázott hogy a kiszállási díjat megint beszedhesse
szept. 16. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
92%
Ez jobb esetben garanciális javítás, ő barmolta el. Nem kell fizetni kiszállási díjat, ha ezért kérne akkor ott inkább ő a tisztességtelen.
szept. 17. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
87%
Ha tényleg az ő hibája, akkor nem hiszem, hogy kér kiszállási díjat. Ha kér, akkor ő tisztességtelen. De egy csomó olyan helyzet van, amikor azt gondolhatod, hogy az ő hibája de valójában nem. Pl. ha berakott egy gyári hibás alkatrészt és azért kell visszmennie, akkor az nem az ő hibája.
szept. 17. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
87%
Dehogy fizetném ki!!! Ő b@szta el.
szept. 17. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
50%
Jól tetted,nem kell kifizetni.Egyébként is jó pénzeket elkérnek.
szept. 18. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!