Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi volt a legnagyobb karma,...

Mi volt a legnagyobb karma, amit a leggonoszabb ismerősöd “kapott” az élettől? Megcsalásos sztorikon kívül (mert az gyakori sajnos)!

Figyelt kérdés
Bizonyára mindannyiunknak vannak gonosz ismerőseink, kollégáink, rokonaink stb. Viszont ezek gyakran megússzák a tetteiket, szóval én olyan történetekre lennék kíváncsi, ahol *nem* úszták meg

ma 07:46
 1/6 anonim ***** válasza:
70%

Nekem az osztálytársam bevizelt 6-7 évesen én meg gondoltam hogy ez ciki, erre én meg 8 évesen bevizeltem. Karma :(

Nem kellett volna kigúnyolnom gondolatban.

ma 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
70%

Családi történet. Még gyerekkoromban az apám és az anyám bántalmazott fizikailag és verbálisan. Apám előszeretettel és gyakran bárhogy bármit megtett, hogy nekem fájjon. Anyám inkább verbálisan. Persze ebből következik, hogy más emberekkel sem bántak túl jól. Ennél jobban nem részletezném.


A lényeg, hogy később anyámnak a méhét kellett eltávolítani. Illetve anyagi csődben él az új párjával.

Az apámnál rosszindulatú rosszindulatú rákot diagnosztizáltak, és azóta emberi csökevényként, fájdalmakkal éli az életét.

ma 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
76%
A kolléganőm bántott, ugráltatott, a főnöknél bemószerolt. Az akkori főnök nyugdíjba ment, a mostani meg átlátott rajta. Kolléganőm egy éve leukémiával küzd.
ma 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Általánosban egy osztálytársam piszkált négy évig. Mivel kitűnő tanuló volt, meg volt győződve arról, hogy felveszik a város egyik legjobb gimnáziumába és nem is jelölt meg mást. Na aztán jött a feketeleves mikor nem került be, végül nagy nehezen elrendezték egy gyengébb szakgimnáziumba.
ma 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
51%
Kolléganőmnek down szindrómás kislánya született, egy másik kolléga kibeszélte a háta mögött. 5 évvel később az ő egyetlen, kitűnő tanuló, egészséges, jó sportoló fia összeesett edzésen és meghalt hirtelen szívmegállásban 16 évesen.
ma 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
49%

Nem létezik karma, nincs ilyen.

Igen, az életnem fair. De mindenkit ér rossz ebben az életben. Ennyi erővel bárkire bármit rá lehet húzni, hogy "hahaha karma".

Senki nem mentesül belőle. Ez nem a mennyország, ez az élet. Az élet egy nehéz teszt, amit túl kell élni. Ez van.

Estig tudnám sorolni a problémáim, egész biztosan lenne utálóm aki röhögne, hogy karma. Pedig semmi köze ennek ehhez. Mindenkinek vannak problémái. Van, akiről kiderül, van akiről nem. Van, akinek látványosabb, van akiről soha nem derül ki. De ne hidd, hogy azt akit utálsz neki nincsenek és boldogan éli tejjel-mézzel folyó kánaáni életét. Mert nincs ilyen.


Bocs az offért.

ma 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!