Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A nudistáknak miért jó hogy...

A nudistáknak miért jó hogy mutogatják magukat?

Figyelt kérdés
Konkrétan a Balatonberényiekre gondolok. Nekem semmi bajom azzal hogyha valaki egy nudista strandon nudista. De itt azt csinálják (főleg az idősebb férfi korosztály), hogy reggel felkelnek, felállnak a SUPra és mindenfele elkolbászolnak. Körbe pedig táborok, nyaralók vannak, a strand is ott van pár száz méterre. Volt hogy Keszthelyről kellett vízirendőrt hívni mert egy papa 10 db 5 éves gyerekek között suppozott.
szept. 3. 17:49
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Évekkel ezelőtt mi is jártunk oda, de nem azért, hogy mutogassuk magunkat. Én azért nudiztam, mert egyenletesen akartam lebarnulni. Amikor először jártunk nudista strandon, nagyon meglepődtünk, milyen kevés a fiatal.
szept. 3. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
86%
Konkrétan Balatonberényt nem ismerem, de ahány nudistát láttam életemben, mindegyik idősebb házaspár volt. Testalkatuk abszolút a magyar átlag, ne képzeljen oda senki modell-alkatot. És nem mutogatják magukat, hanem élvezik a természetes (ruhátlan) állapotukat.
szept. 3. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
48%
Szerintem egoisták, akik szeretik magukat mutogatni. +nézegetni mások testét. Általában idősebb sörhasú fickók mennek a löttyedt hájas feleségükkel, bebeszélik nekik, hogy ez természetes állapot. Közben meg leselkednek, jó nőkre csorgatják a nyálukat.
szept. 3. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Minden évben járok oda párszor, igen sajnos vannak ilyenek is, de ne általánosítsunk, az emberek döntő többsége normálisan viselkedik és attól eltekintve hogy mindenki meztelen, ugyanolyan mint egy sima strand.
szept. 12. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!