Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Igaz az hogy nem találtak...

Igaz az hogy nem találtak vért Wade Wilson kocsiján, amivel halálra gázolt egy nőt?

Figyelt kérdés

aug. 23. 09:36
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
76%

Azért kemény világot élünk hogy valakit a kinézete alapján nők tóbb ezre felmentene.. "helyes" és tarsai. Tiktok vele van tele. "Megérdemelne még egy esélyt " jaa és a kedvencem hogy sokan a 2 áldozatot hibáztatja...

Ott van a Cameron Herrin ügy is. (Aki nem ismerné, bedrogozva versenyzett barátjával ez a fiú. Elgázolt egy anyát és gyermekét, akik a helyszínen meghaltak.)

Ugyanez volt akkor is, "helyes, jól néz ki"

Legnagyobb kedvencem: "Nem Wade Wilson tette" és "nem Cameron Herrin tette".. jönnek a felmentések, a kifogások, miért ne menjen az egyik börtönbe, a másik a halálsorra.

Mindent bele képzelnek már az emberek ebbe. Mondván , egy ilyen helyes ember nem tehet ilyet. Érdekes hogyha csúnyább pali a gyilkos akkor nem védi őket így senki :D

Nem szívesen találkoznék Wade-el. Pedig nem vagyok egy besz@ri nő.

Többször bevallotta hogy ő tette. Aztán le is tagadta. Igen elég zavaros a sztori, de ott van a saját apja akit felhivott. És a barátnője is.

Na meg a kérdés..

Akkor ki tette ? Van még rajta kívül más gyanúsított? Mert nem hiszem.

Ahj kemény világot élünk basszus.

aug. 30. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
0%

Én sem találkoznék Waddel, pedig tény, hogy jól néz ki.

Csak bolond, és veszélyes gyilkos.

Azt ugye azért senki sem mondja, hogy könnyű élete lehetett, és szerették gyerekkorában?!

Szerintem ez szomorú. És igen, sajnálatra méltó.

aug. 30. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
0%

Amúgy egyszer azon filóztam, hogy a jó" külsejű faszik többnyire kattantak, és hogy ez mitől lehet...

Egy ismerősöm szerint az extrém hormon, amitől ekkorák:)

Mondjuk ez esetben a gyerekkora is betett, az fix.

Két ártatlan nő élete bánta. Durva!

aug. 30. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
Igen. Valóban lelkileg biztos szar állapotban lehet. De sokan mások is vannak hasonló helyzetben mégsem gyilkolásznak. Sajnos nekem sem volt egyszerű gyerekkorom. 4en vagyunk testvérek. 3 lány 1 fiú. A fiú testverem sajnos nagyon eltávolodott. Nem tudok mit tenni. Vele lassan 8 éve nem találkoztam. Na és nem azért mert nem akartam, hanem a találkozókra nem jött el. De sajnos agyilag már vele is vannak bajok mivel alkoholista. Agresszív. Mutogatja magát ismerősnek, rokonnak. De nem tudok vele mit kezdeni mert több száz km-re van tőlem. És tudom pl egy elvonó sokat segítene rajta de közel 30 éves és ő dönt afelől hogy akar e menni vagy sem. Teljesen elutasító, egyszer porig aláz máskor pedig szeret. Valami személyiségzavara van. Évekig mardosott a lelkiismeret. De be kellett látnom, aki nem hagyja magát azon nem lehet segíteni... sokszor a ferfiakra a gyenge jellem vall . És sok hasonló helyzetet láttam már. Míg a nők hasonló helyzetben ki akarlak lépni a rossz életből addig a férfiak többsége elzüll. Na van kivétel mindkét nem részéről de leginkább ez jellemző
aug. 30. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
0%

Kiből mit hoz ki a drog, és ez mind az előzményekre rárakódva.

Neki lehet, hogy még szarabb gyermekkora volt. Vagy csak gyengébb volt, hogy nem tudott felülkerekedni.

Vagy már idegsérülten született. Ki tudja.

aug. 30. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Pontosan így van.
aug. 30. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!