Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a véleményetek Ruth Wilson...

Mi a véleményetek Ruth Wilson színésznőről?

Figyelt kérdés

Megnéztem az Úr sötét anyagai c. HBO-s sorozatot, és ő az egyik főszereplő. A karakteres arca valamiért elragadott. Megkérdeztem a barátaim véleményét, de indegyik csúnyának találta.

Nektek mi a véleményetek?


2020. jan. 12. 08:12
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Rá kellett keresnem, fejből nem tudtam ki ő. Nekem tetszik. Végre nem egy Barbie baba csücsöri szájjal. Ő olyan természetes, normális nőnek néz ki.
2020. jan. 12. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem szép nő. A karaktert is egész jól hozza, bár az nekem Nicole Kidman alakításában jobban tetszett.
2020. jan. 12. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
33%
A Ruth kiskacsában tetszett az alakìtása
2020. jan. 12. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
25%

Tényleg mint egy kacsa. :)

[link]

Nekem nem jön be, nem szimpatikus így a netes képek alapján. Pedig a széles szájakra gerjedek amúgy, mert szép puncit feltételez.

2020. jan. 12. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
45%

Nem szép és nem csúnya, hanem totál átlagos a kevésbé sminkelt képei alapján.

Tipikus "szomszédlány", ha szemben jön veled az utcán nem tűnik ki a többi ember közül.

2020. jan. 12. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Valami II világháborús filmben jól mutatna, mint koncentrációs tábor felügyelő.
2020. jan. 12. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
81%
Ránéztem, és igen, nekem is tetszik. A lába is jó lehet.
2020. jan. 12. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Nem fura, hogy tetszik. Ez így műkszik az embereknél. Főleg azoknál, akik nem kapcsolatban élnek, de szeretnének. Ha sok időt töltesz valakivel, akár élőben, akár filmen látod, akkor meg fog tetszeni. Ha az utcán látnád, valószínűleg rá se néznél, de ha figyelgeted egy darabig így privát szférában, akkor egyre kevésbé veszed észre a hibáit, és egyre szimpatikusabbnak tűnik. Ez nagyjából minden filmhősnél is így alakul, akit szépnek és szimpatikusnak állítanak be előtted. Nem beszélve arról, akit több részen át látsz. Ez így volt 50 éve is, meg így van most is, a középiskolás fiúk gyakran beleszeretnek a színésznőkbe, ha jó nőnek állítják be őket.

Neked már régi filmnek tűnik biztos, de egy jó példa Reese Witherspoon, aki se nem szép, se nem szimpatikus nő, de mégis sok 15 éves (meg idősebb fiú) odavolt érte anno. Csak mert a Dr. Szöszi c. filmben úgy állították be, mint mindenki álmát.

[link]

Ezzel szemben, Bellatrix Lestrange-re nem sokan verték a farkukat, mert ellenszenvesnek mutatták. Pedig a Potter-sorozat egyik legszebb színésznője volt.

[link]

Ez amúgy a való életben is így van, majd meg fogod látni. Ezért végződik olyan sok munkahelyi ismeretség kapcsolattal, vagy akár házassággal. Az ember rendszeresen látja ugyanazt a nőt, és egyre inkább jó nőnek találja. Érdemes tudni, hogy ez a másik oldalról is így van. Tehát ha tetszik egy lány, akkor csak gyakran kell oda járni, ahová ő, és kedvesen beszélni hozzá, és máris szimpatikusnak talál, onnan meg már bármi lehet...

(Figyelmetlenül olvasol, nem írtam olyant, hogy az ideálod szája puncira hasonlít. Viszont az tény, hogy az ilyen szájú nők alul jól néznek ki, nem csak egy jelentéktelen rés van rajtuk.)

2020. jan. 14. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

#9 Valahogy én is így vagyok ezzel a dologgal.


Az osztályomba van egy elég szép lány, aki szerelmes belém. Vagy legalábbis mindenki ezt állítja. Viszont valamiért annyira megfogott maga a kinézete Ruth Wilsonnak, hogy a suli egyik legszebb csajára nem is tudok ránézni. De ez így egyáltalán nincs rendben, azt hiszem. Miért kívánok egy olyan dolgot ami elérhetetlen számomra? Hisz valljuk be: egy 15 éves srácnak nincs semmi esélye egy majdnem 40-es nőnél. És itt most ne vegyük figyelembe a tanár-diák kapcsolatokat. Megkérdeztem az egyik legjobb barátomat, hogy mi a véleménye erről a nőről? Ő csak annyit mondott, hogyha a szörnyeteg nő lenne egy operában, akkor ez a nő tökéletes lenne.

Nem értettem vele eggyet. Sőt! Meg is bántott ezzel a dologgal. Ezek után már gáz lett volna elmondani, hogy nekem tetszik... Pedig szívesen elhíresztelném mindenkinek, hogy bizony! Ruth Wilson nem egy rakatnő, amilyen az osztálytársam lány.


(Félreértettem a vaginás dolgot, sajnálom!)

2020. jan. 15. 20:27
 10/13 anonim ***** válasza:
69%
Nekem is a kedvenc színésznőm Ruth Wilson. Mindenképp nézd meg A viszony című sorozatát. Engem annál ragadott magával, valamint a Jane Eyre sorozatával. Brutal jot alakit, tele szenvedéllyel, romantikaval. És pont azert tartom szépnek, mert nem egy tucat nő. Gyönyörű hófehér bőre van, nem a mostani agyonszolizott szilikonos macakra hasonlit, hanem sajat, egyedi egyenisege és krakteres arca van. Össze se tudod hasonlítani egy zimany lindaval vagy hodi pamelaval. Nalam a szepseg itt kezdődik, nem a szépészeti klinikán.
2020. jan. 17. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!