Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Igaz az hogy nem találtak...

Igaz az hogy nem találtak vért Wade Wilson kocsiján, amivel halálra gázolt egy nőt?

Figyelt kérdés

aug. 23. 09:36
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:

#9 erről lemaradtam, ezt mikor mondta?


Úgy tudtam hogy egy aznap este megismert fickóval felszedtek két csajt, bedrogoztak, és mákosan kért fűtől-fától segítséget.


Ha nem jól tudom javítsatok ki.


Aztán amikor kitisztult tagadta.

Öt évig nem hoztak ítéletet, miért nem?

Ha annyira tiszta sor lenne.



Az esküdtszékről annyit hogy úgy válogatják össze őket ahogy akarják, úgy fizetik le őket ahogy akarják, dilettánsokra bízzák emberek életét.


Csak nehogy tíz év múlva neginz kiderüljön hogy rosszul döntöttek.

Akkor mi lesz? Hümmögünk?

aug. 23. 23:16
 12/26 A kérdező kommentje:
*megint
aug. 23. 23:17
 13/26 A kérdező kommentje:
És szerintem a bíró se akarja kivégeztetni. 😊 Adott még egy esélyt a koponyavizsgálatokhoz.
aug. 23. 23:20
 14/26 anonim ***** válasza:
100%
A bíró nem akarja kivégezni, vagy megmenteni az életét, a bíró (remélhetőleg, ha a hivatása szerint jár el) az igazságot akarja… Nyílván mivel egy emberéletről van szó, mindenkétséget kizáró bűnösség esetén fogják kivégezni. Ezért van az, hogy helyt adnak újabb és újabb vizsgálatoknak… Megadják az esélyt a tisztázására. Egyébként ha halálra is ítélik, még sokáig nem fogják kivégezni, valószínűleg évekig halálsoron lesz.
aug. 25. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 A kérdező kommentje:
#15 vagy felmentik őt is, mint 200 másikat az utóbbi időben.
aug. 25. 20:49
 16/26 anonim ***** válasza:
46%

Lehet, hogy lemosta a kocsit a tette után.

Én is azt olvastam, hogy bevallotta, hogy ő egy gyilkos.

Szerintem szörnyű a tette, de az is, hogy szerencsétlen ide jutott. Klassz' kis gyerekkora lehetett!

Azt bírom, hogy láttam egy felvételt, amin mutatták az arcát az ítélet kimondásakor, és az volt a komment, hogy rezzenéstelen arccal hallgatta végig ezt, mintha mi sem történt volna.

Hát, szerintem itt is látszik, hogy hogy ki tudják fordítani ezt, hogy szenzációhajhásszanak, és úgy alakítsák a karakterét, ahogy kedvük van éppen.

Szerintem ezen a faszin totál latszott, hogy be van kattanva.

Főleg a szemein.

Nem beszélve arról, hogy nem sokat sztoriznak arróp, hogy hogy jutott el ideáig.

Azért írom, mert ez nem csak az ő bűne".

aug. 28. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
31%
Tényleg, aki pszichopata, az genetikailag determinált, és tök mindegy a szülői támogató háttér, kb profi nevelés, vagy nem?
aug. 28. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem már az predesztinálta arra, hogy nem lesz normális, hogy nem várt gyerek volt.

Én sajnálom az áldozatokat, de valahol őt is. Ez egy szomorú történet.

aug. 28. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:

Közben tegnapelőtt halálra ítélték, úgyhogy itt a vége fangirlködésnek:

[link]

aug. 29. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
0%

Igen, láttam.

Milyen kár érte, hogy becsavarodott. Pedig tök jó pasi lenne arctetkók nélkül.

No, és mennyi minden lehetett volna belőle.

Erre mondják, hogy születni, tudni kell. :(

aug. 29. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!