Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért lehet az ha valakit...

Miért lehet az ha valakit hetek óta sorozatosan szerencsétlenségek érnek? Mit lehet tenni olyankor?

Figyelt kérdés
Autója defektes lett, majd ellopták a telefonját, aztán az autója elromlott, mindez egykét hét alatt történt
aug. 2. 04:18
 1/8 Noren1989 ***** válasza:
32%
Megàtkozta egy cigànyasszony.
aug. 2. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
47%
Biztos megint valami dimenzióugrás volt és épp a balfszok dimenziójába kerültünk, mert mostanában mindenkitől azt hallom, hogy milyen rossz dolgok történnek velük. Szerintem egy hónapja legalább senkitől nem hallottam semmi pozitívat, pedig én aztán nem vagyok az, aki csak a rosszat venné észre. De itt is volt minden, telefonelromlás, autóelromlás, sebesülések, kórház, nem működő termékek vásárlása és a cserével szívás, munkahelyen random felmondás azonnalival (ez nem feltétlen negatív az illetőnek, csak az érzések amik felgyűlhettek benne), stb, annyi, hogy nem egy emberrel történt minden, de van akivel több dolog is egymás után. De sorolhatnám. Valószínűleg véletlen, de jó lenne lassan valami pozitív véletlensorozat.
aug. 2. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
17%

Mert csak a negatívra fókuszál, nem veszi körbe magát pozitív gondolatokkal.


Saját példám: anyukám egy csütörtöki napon halt meg. Elkezdtem utálni a csütörtöket. Erre onnantól kezdve minden csütörtökön valami rossz dolog történt. Ismertem a vonzás törvényét, úgyhogy alkalmaztam is. Megváltoztattam a gondolkodásomat és láss csodát, azóta nincsen ilyen balszerencsés csütörtökök.


Sokszor az ember saját maga teremti a valóságát a gondolataival, rezgésével.

aug. 2. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
36%
Egy picit jobban figyelni a környezetére-önmagára. Az autó nem volt fura az elmúlt időszakban, azaz nem jelzett, hogy gondja van?
aug. 2. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
33%
Ez még egy kevésbé rossz eset, ahhoz képest, mint akit egész életében szerencsétlenségik érik.
aug. 2. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
74%

Ennek két lehetséges oka van, és általában egyszerre is jelen vannak.


1: nem balszerencse-, hanem hibasorozat. Valami elvonja a figyelmedet, ezért hibázol, ami megint elvonja a figyelmed és szüli az újabb hibát. Otthon reggel összeveszek gyerekkel, és ezen pörög az agyam útközben, ezért megpatkázom a gumit, amitől defektet kapok. Másnap, amikor kifizettem az új gumit, azon agyalok, hogy lehetek ennyire szerencsétlen, és fent hagyom a telefonom a kocsi tetején, majd elindulok.


2: valójában szó sincs pechsorozatról, csak rossz passzban vagy, és minden kellemetlenségre felháborodsz, hogy "na már megint". Nekem szinte minden hónapban csináltatni kell valamit vagy az egyik autón, vagy a biciklimen, vagy a házon, kivéve, ha a családból megy valaki egy k.rva drága orvoshoz, mert akkor nem csináltatom meg, mert nem fussa rá. Ez nem balszerencse, hanem az a jó k.rva élet; ez a része nem kellemes, de mindenkié ilyen.

aug. 2. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Kotelezo potkereket meg emelot tartani a csomagtartoban.

Az elavult telotol jobb,h megszabadultal. Most kegabb megtudod,hogy az ajfont be tudod allitani,h megtalald illetve az ujra a regi osszes fotojat stb-jet 2 perc alatt rahuzod a regi telod id-ja segitsegevel. Mindened felhoben van,nyugodtan vehetsz barmikor ujat .


Ha negfelelo csaladbol jott es a kezdokdokernyon latszik meg van benne telszam,akkor konyorognek,h visszaadhassak. (Tapasztalat.)


Ha nem eleg uj a verdaja,akkor egyre tobb zseton kell a javitasra. Ez ne szerencse kerdese,hanem elhasznalodas. Ha szegeny lenne,eladna vagy maga szerelne. (Budapesten van berelheto autoszerelomuhely szerszamokkal.)

aug. 2. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%

"Megátkozta egy cigányasszony."


A jó emberekről lepereg az átok! 😉

aug. 3. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!