Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy lehet valaki ennyire...

Hogy lehet valaki ennyire szerencsétlen? Van más is rajtam kívül, aki ennyire maga alatt van?

Figyelt kérdés
Semmi sem sikerül az életben, szerintem meg vagyok átkozva. Hónapok óta állást keresek, de még most sem találtam, pedig 100+ helyre beadtam a jelentkezésemet, de vissza sem írnak. Van egy jól felépített önéletrajzom, jellemzően motivációs leveleket is írok, ha pályázok egy állásra, mégsem sikerül. Tudom, nagyon nehéz munkát találni a mai világban, főleg pályakezdőként, de már a reményt is elveszítettem. E mellett a magán életem is romokban van, nem szeret senki, mindenkitől a rosszindulatot és a bántást kapom, miközben én próbálok mindenkivel kedves lenni. Nem bírom már...

2023. aug. 30. 18:19
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Milyen szakma?

Az nem igaz, hogy senki nem szeret, a "senki" és "mindenki" szavakat tessék elfelejteni, olyan nincs. Vedd észre a "valaki"-ket is! Kell, hogy legyen barátod! A 100+ is soknak tűnik.

2023. aug. 30. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Kedves válaszadó!


Több munkakörben is keresek állást. Sajnos az igazat írom. Valóban ennyi helyre adtam be a pályázatomat, eredménytelenül. A helyzetemen még tovább ront, hogy nincs családom se.

2023. aug. 30. 19:08
 3/6 anonim ***** válasza:
83%
Akkor néhány szimpatikus helytől kérdezd meg, mi az oka, hogy nem téged választottak. Nyugodtan megírhatod, hogy miért érdekel. Ha belefér erre 5 perc a munkaidejükből, lehet, hogy a meglepetés erejétől fogva válaszolnak. A képzettséged a kiírásoknak megfelelő? Hogy lehet, hogy ilyen fiatalon nincs családod? Akkor miből élsz?
2023. aug. 30. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Kedves második válaszoló!


Igen, megfelelő a képzettségem, ahová jelentkezem.

Úgy, hogy minden hozzátartozóm meghalt.

A harmadik kérdés személyes. Ha esetleg lenne még kérdésed,nyugodtan rám írhatsz.

2023. aug. 30. 19:31
 5/6 anonim ***** válasza:
59%

Hány éves vagy? Férfi/nő?

Megmutatod az önéletrajzod és pár motivációs levelet?

Látatlanban nincs ötletem, mi lehet a gond, de ha ezekre válaszolsz, akkor már többet tudok mondani.

2023. aug. 30. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
72%

Szerintem komolytalan a motivacios level. Oszinten leirod, hogy mi mindenben nincs gyakorlatod, mi mindenhez nem ertesz, es gondolom, nagy szavakkal nagy dolgokat irsz.

Jelentkezz szupermarketbe arufeltoltonek. Legyel tarsasagban, foglald el magad, festomuvesztol barki kerulhet oda. De onnan normalis allapotban tovabb mehetsz. Most viszont nem vagy formaban.

2023. aug. 31. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!