Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért vagyok egy ilyen szerenc...

Miért vagyok egy ilyen szerencsétlen nyomi?

Figyelt kérdés

Gyerekkoromban sem voltam szerencsés, és persze most sem vagyok az. Ki voltam közösítve, mert csendesebb voltam. Bevallom őszintén hogy úgy pár éve irigykedek másokra. Irigylem azt, ha egy másik ember irodában ül, akinek ugyanolyan végzettsége van, mint nekem, míg én meg szégyellhetem magam, mert munkám sincs egyelőre. Meg azt is hogy ha mások olyan népszerek, hogy sok ember kedveli őket, szinte sose kötnek beléjük, én mindenütt csak a lenézést kapom.

Még párkapcsolat terén sincs szerencsém, mert másoknak szó szerint a fenekük ki van nyalva, engem meg simán ott hagynak, nem ragaszkodik hozzám senki.


2023. jún. 8. 14:14
1 2
 1/15 anonim válasza:
67%
Nem vagy szerencsétlen. Teljesmértékben átérzem a helyzeted, ugyan az van velem. Talán te másba vagy különleges. Az írásból nagyon introvertáltnak tűnsz. Próbálj (A SZERINTED RENDES, ÉRTELMES) emberek felé nyittani.
2023. jún. 8. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
55%
Azért, mert annak tartod magad és az vagy, amit gondolsz.
2023. jún. 8. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
5%
Az időjáráshoz is írtad, hogy "vettem vettem". Ez mit akar jelenteni? :D Csak nem egy újabb izgalom az oldalon?
2023. jún. 8. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
17%
Vettem Vettem... . A Star Wars animációs sorozatában mondják a robotok. Vettem Vettem... . Már a második évadnál járok, ami eddig 24 részt ölel fel. Kb ennyi az érdekes belőle. Igazán, háttérzajnak megy. Vettem Vettem... . Mi a francot csináljak unalmas napjaimban? Vettem Vettem... .
2023. jún. 8. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Igen. Nekem is eszembe jutott. De a filmekben is van, hogy mondják a droidok.
2023. jún. 8. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

A mai világban ez nem nyomiság!

1. Nincsenek stabil, biztos munkahelyek.

2. Aki irodában van, vagy kicsit többre vitte, tisztelet a kivételnek és a tanultaknak, de nagyon sok olyat láttam, aki csak puncsolással, hazugsággal érte el.

3. Ritkák az igaz barátok, barátnők. A legtöbb csak haszonleső. Vagy akkor keresnek, ha kell nekik valami.

4. A párkeresés is nehéz, nincs is nagyon hol ismerkedni. A mai kapcsolatok többsége is eléggé ingatag.

5. Ugye mivel nincsenek biztos munkahelyek, spórolni sem lehet, nehéz új otthont venni.


Ha nem bánod, kicsit részletezem.. elnézést, ha hosszú lesz.

1. Az előző munkahelyemen (robot egy gyárban) minden rendben ment. A kolleganők szétdicsértek. Egy ideig. Aztán valakinek szúrtam a szemét és panaszkodott a főnöknek rendszeresen, aki nem jött oda utánanézni a dolgoknak. Pl. Egyszer egy másik nő hibázott, pont akkor jött oda ez a kavaró k..va, és úgy jött ki, mintha én hibáztam volna, persze nem vállalta magára. Elérte a nő amit akart, és kirúgtak.

2. Az egyik irodás nőci a gyárban főnöknek a lánya. Kb semmit nem csinál, a másik nő foglalkozik mindennel. Mindkettő ott pasizott be. Mindkét pasi már csoportvezető. Érdekes.

3. Ugyanezen a helyen volt egy nő, annyira jóban voltunk, nagyon megszerettem. Megbeszéltük (amikor ott voltam még), hogy talizunk munkán kivül is. Majd mikor eljöttem, már egy másik nővel viháncolt, akit előtte ki nem álhatott. 2 hónap után rámírt, hogy hol dolgozom és mennyi a fizu. Ennyi idő után a pénz a lényeg... akkor beszéltünk pár mondatot. Múltkor rá akartam írni, de tiltott.


Na abbahagyom, túl hosszú már 😬😀

2023. jún. 8. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
45%

Amíg azt sugárzod magadból hogy "szerencsétlen nyomi" vagy, addig ezt be is vonzod. Hidd el mindenkinek megvan a maga nyomora, nehogy azt hidd, hogy a körülötted lévők mind egytől-egyig tökéletes harmóniában élnek.

Ezen a negatív gondolkodáson csak TE tudsz változtatni!


Sajnos a mai társadalom egyik legnagyobb problémája az összehasonlítgatás.

2023. jún. 8. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
0%
Nő vagy vagy férfi?
2023. jún. 8. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Én a minap hallottam a szomszédot vitatkozni a párjával és

akkor nagyon meglepődtem. Eddig azt gondoltam teljesen jó minden az életükben minta párnak tűntek.

Erre a csaj kiabálva mondta a pasinak, hogy elege van minden unalmas nem tesz semmit kettőjükért és ezt nem bírja tovább...stb

Én csak ennyit hallottam de ment vagy fél óráig

a cirkusz.

2023. jún. 8. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
0%
mintapolgárok :'DDDD
2023. jún. 8. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!