Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért vagyok egy ilyen szerenc...

Miért vagyok egy ilyen szerencsétlen nyomi?

Figyelt kérdés

Gyerekkoromban sem voltam szerencsés, és persze most sem vagyok az. Ki voltam közösítve, mert csendesebb voltam. Bevallom őszintén hogy úgy pár éve irigykedek másokra. Irigylem azt, ha egy másik ember irodában ül, akinek ugyanolyan végzettsége van, mint nekem, míg én meg szégyellhetem magam, mert munkám sincs egyelőre. Meg azt is hogy ha mások olyan népszerek, hogy sok ember kedveli őket, szinte sose kötnek beléjük, én mindenütt csak a lenézést kapom.

Még párkapcsolat terén sincs szerencsém, mert másoknak szó szerint a fenekük ki van nyalva, engem meg simán ott hagynak, nem ragaszkodik hozzám senki.


2023. jún. 8. 14:14
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
0%

Hát igen!

Sokan csak a látszatra adnak, de munka után azért a boltba nagyon fogynak az

alkoholos italok.

2023. jún. 8. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
0%
Hihihi... 🤭🤭🤭
2023. jún. 8. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem ne törődj azokkal, akik ki nevetnek mert az ilyenek jórészt a saját hibáikat próbálják leplezni.

Ostobákkal nem szabad foglalkozni, arra ott van a karma!

2023. jún. 8. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
0%
Miért van mindenki kommentjèn 0% ? Lol
2023. jún. 8. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
0%
Érdekes, hogy mindenki kommentje le lett pontozva még annak is aki próbált értelmesebb választ adni.
2023. jún. 9. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!