Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Mi a véleményetek a Nyomi...

Mi a véleményetek a Nyomi szerencsétlen utazásai-ról, és annak befejezéséről?

Figyelt kérdés
őszintén szólva én nagyot csalódtam hogy végül sosem jutottak el cukorszigetre és a mese lezárása is lyukas... Mit gondoltok miért nem foglalkozhattak ezzel a készítők? a mese lényege maga Cukorsziget volt, mégsem jutottak el soha

2018. nov. 4. 00:44
 1/2 anonim ***** válasza:
Én ezen nőttem fel és még most is többször visszanézek egyegy részt. Én is sajnálom hogy így fejeztékbe be és kicsit hiányérzetem is van. De lehet a jövőben csinálnak neki egy jó befejezést amiben Nyomi és a Kapitány eljutnak cukorszigetre vagy akár egy filmet én legalábbis nagyon örülnék neki még így 16 éves fejjel is :)
2018. nov. 4. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem is tudom mikor sugározták utoljára a tv-ben. 19 leszek hamarosan de még most is megérte végignézni újból a 24 éves párommal :D
2018. nov. 4. 22:38

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!