Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A Vegánok (és egyéb állatvédők...

A Vegánok (és egyéb állatvédők) lecsapják a szúnyogokat?

Figyelt kérdés
A kérdés komoly. Tényleg érdekel. Ha vannak itt kérem válaszoljanak és indokolják is. Köszi.
júl. 26. 11:56
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
63%
Nem vagyok vegán, de imádom az állatokat. Viszont ahogy azt sem várnám meg, hogy egy krokodil lerágja a lábam és inkább lelőném, úgy azt sem várom meg, hogy a kertben szétzabáljanak a szúnyogok, inkább lecsapom, ha rám száll.
júl. 26. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:

1


Nem érzel ellentmondást? Imádod az állatokat, de egy táplálkozó szúnyogot simán megölsz.

Egy krokodilt lelőni sem szép dolog. Lehetnek kicsinyei stb.

júl. 26. 12:08
 3/26 anonim ***** válasza:
85%
Mindennek vannak ésszerű határai. Ezek szerint hagyjam magam felzabálni egy állatnak, mert ezzel őt védem?
júl. 26. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:

3


Persze, csak nekem fura hogy valaki "imádja" az állatokat, de simán megöli őket. Ha én "imádnám" őket, legalább elgondolkodnék az alternatívákon hogy ne öljem meg őket ha nem muszáj.

Szúnyogot el lehet hesegetni vagy rovarriasztóval távoltartani stb. A krokodilt sem biztos hogy le kellene lőni, valószínű máshogy is ki lehet védeni a támadást.


Ne érts félre, nekem nincs bajom azzal ha lecsap egy szúnyogot. Én is lecsapom, de én nem is mondom magamról hogy imádom az állatokat.

júl. 26. 12:23
 5/26 anonim ***** válasza:
61%

Igen, magát megvédeni joga van mindenkinek.

A vegánság a felesleges pusztítás ellen van, az állatvédelem meg mindig valamilyen állatokat emel ki.

júl. 26. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:

5


Pont ezt írom hogy felesleges megölni a szúnyogot ha imádom őket. Lehet távoltartani is.

júl. 26. 12:31
 7/26 anonim ***** válasza:
53%
A szúnyog egy élősködő rovar, nem egy érző, szenvedő emlős ami be van zárva rossz körülmények között
júl. 26. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:
Akkor a szúnyogot nem imádja az aki imádja az állatokat?
júl. 26. 12:33
 9/26 A kérdező kommentje:

Vagy a poloska. Azokat is megölik akik imádják az állatokat?


Csak kérdezem, mert szerencsétlen poloska még csak nem is bánt senkit.

júl. 26. 12:34
 10/26 anonim ***** válasza:
36%
A veganizmus állatjogi mozgalom a nagyüzemi állattartás ellen szerveződik, nem a természet rendje ellen. Az élősködőket írtja a gazdatest ez a természet rendje.
júl. 26. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!