Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nem érzitek úgy, hogy az...

Nem érzitek úgy, hogy az orvos az egyik legtúlértekeltebb foglalkozás?

Figyelt kérdés
Multkor allapitottuk meg ismerosok kozott, mert ok is panaszkodtak arra ahogy a kliensekkel bannak. Maganban a vilag osszes penzet legomboljak, a korhazban meg siman leszarjak a fejed. Oszinten szolva ahanyszor nekem szuksegem lett volna orvosi ellatasra valamit mindig elb*sztak, pedig rutin dolgok voltak. Egyik hibajuk igazabol szerintem vegig fogja kiserni az egesz eletemet... A csaladomban nem egy embert diagnosztizaltak felre, volt aki meg is halt miatta. En teljesen ugy veszem eszre, hogy amint valami kicsit komplikaltabb problema van azt se tudjak mit csinaljanak... Kedvencem a haziorvosom aki meg se vizsgalt miota nala vagyok, sot be se menjek a rendelobe kiir majd tappenzre csak mondjam meddig kell. A regebbi orvosom at antibiotikumot gyakorlatilag mindenre IS felirta, pedig en laikuskent tudom, hogy ez egy rohadtul nincs rendben. Tulajdonkeppen azon kivul, hogy beutalot irnak nekem a korhazba semmi mast nem csinalnak...Az elegedetlenseg azert megvan, mert penzehes nagy reszuk pedig szerintem nem vegeznek sokkal ertekesebb munkat mint mas hivatasok megis megkapjak a tobb millios penzeket, a hozzaallasukat az emberhez inkabb hagyjuk. (tisztelet a kivetelnek)

júl. 23. 09:03
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
17%
A ChatGPT-ben jobban megbízok, mint az orvosokban. Az legalább kedves.
júl. 23. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
82%
Mennyire kell vajon ahhoz ostobának lenni, hogy valaki a saját vélt vagy valós sérelmei alapján egy komplett szakmát, tudományágat leírjon...?
júl. 23. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
74%
Én azt figyeltem meg, hogy mindenre az a válaszuk, hogy "stressz".
júl. 23. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
26%

Én nem értem azt amit te állítasz az orvosokról. Így nem értek veled egyet.


Váltás háziorvost!


Nagyon sokszor van az ha elmész az orvoshoz fejfájással akkor a világ legjobb orvosa sem tudja megmondani, hogy mitől fáj a fejed. Az orvosok nem látnokok. Nem tudjuk egy pillantás után megmondani 100% pontossággal, hogy mi bajod van.


OFF: Legyél olyan orvos, mint amilyen háziorvost szeretnél magadnak!

júl. 23. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 A kérdező kommentje:

#12 Ha normalisan elolvasnad amit irtam latnad, hogy nem a sajat tapasztalataimbol szurtem ezt le. Egyebkent nem veletlen tettem oda,hogy "tisztelet a kivetelnek". Ennek ellenere szerintem rohadtul verlazito mikor egy surgos dologgal elmegy az ember maganba, erre kb a 2 perces vizsgalatot kovetoen semmire se jut, meg csak megoldasi javaslat sincs ( mas vizsgalatot lusta vegezni) igazan majd benyogi " 25 ezer lesz" Jojjon vissza 2 het mulva is...mondom apad f*szat mar bocsanat.


Koszonom a valaszokat!

júl. 23. 10:26
 16/26 anonim ***** válasza:
49%
Továbbra is csak azt tudom mondani, hogy a saját vélt vagy valós sérelmeidet kivetítve általánosítani végtelenül ostoba proli dolog.
júl. 23. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 A kérdező kommentje:
*nem csak
júl. 23. 10:28
 18/26 A kérdező kommentje:
Persze az biztosan kompetens orvosokra vall, hogy haromhoz mesz el es mindegyik teljesen mast mond :D Egyik mutetet javasol, a masik meg azt mondja ki az a hulye aki ezt mondta, a harmadik meg megint mast allit. Ja es nem egy Dr.House fele 1 az egymilliobol betegsegrol volt szo...
júl. 23. 10:30
 19/26 anonim ***** válasza:
70%

Javaslom ne menj orvoshoz! Ennek több előnye is van:

1. Nem kezelnek félre. Te biztosan jobban diagnosztizálod a saját bajod, mint az orvosok.

2. Nem fizetsz a magánorvosnak és megmarad a pénzed.

3. Nem írsz ki a gyakorira több orvosgyűlölő kérdést.

júl. 23. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
78%

Nem érzem túlértékeltnek, hisz szükség van rájuk, és szerintem te se, csak nem tudod a szó értelmét vagy normálisan kifejezni ami a szúrja a begyed. Amúgy megértem a problémád.


Nem túlértékeltek, hanem helyesen fogalmazva beképzeltek. Élet és halál urainak képzelik magukat, mindenkinél okosabbnak és sokan nulla hivatás tudattal. Rájuk vagy szorulva és ők ezzel csúnyán visszaélnek. Amikor jelentkeztek az orvosira valszeg csak a pénz meg a merdzsó lebegett a szemük előtt.


Amúgy sok magyar orvos rendkívül korlátolt. Nem nyitottak az alternatív gyógyászat felé és itt NEM a homeopátiát értem. De pl a több 1000 éves akkupunktúrát lefitymálják, vagy azért mert a múlt héten a gyógyszerügynök jó pénzt ígért X gyógyszer terítéséért, vagy mert szűklátókörű. Kínában eközben az orvosi tananyag szerves része, akárcsak az anatómia! Vizsga is van belőle.

júl. 23. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!