Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nem érzitek úgy, hogy az...

Nem érzitek úgy, hogy az orvos az egyik legtúlértekeltebb foglalkozás?

Figyelt kérdés
Multkor allapitottuk meg ismerosok kozott, mert ok is panaszkodtak arra ahogy a kliensekkel bannak. Maganban a vilag osszes penzet legomboljak, a korhazban meg siman leszarjak a fejed. Oszinten szolva ahanyszor nekem szuksegem lett volna orvosi ellatasra valamit mindig elb*sztak, pedig rutin dolgok voltak. Egyik hibajuk igazabol szerintem vegig fogja kiserni az egesz eletemet... A csaladomban nem egy embert diagnosztizaltak felre, volt aki meg is halt miatta. En teljesen ugy veszem eszre, hogy amint valami kicsit komplikaltabb problema van azt se tudjak mit csinaljanak... Kedvencem a haziorvosom aki meg se vizsgalt miota nala vagyok, sot be se menjek a rendelobe kiir majd tappenzre csak mondjam meddig kell. A regebbi orvosom at antibiotikumot gyakorlatilag mindenre IS felirta, pedig en laikuskent tudom, hogy ez egy rohadtul nincs rendben. Tulajdonkeppen azon kivul, hogy beutalot irnak nekem a korhazba semmi mast nem csinalnak...Az elegedetlenseg azert megvan, mert penzehes nagy reszuk pedig szerintem nem vegeznek sokkal ertekesebb munkat mint mas hivatasok megis megkapjak a tobb millios penzeket, a hozzaallasukat az emberhez inkabb hagyjuk. (tisztelet a kivetelnek)

júl. 23. 09:03
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
91%
Nem.
júl. 23. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
91%

Addig örülj, amíg a háziorvosod nem rángat be a rendelőbe ha rád jött a hígfosás. Én meg ettől mászom falra, hogy otthon haldoklom magzat pózban, de ő nem ír ki, csak ha elvonszolom magam hozzá.


Amúgy bármilyen meglepő, az orvosok is emberek. Hibáznak, elrontanak dolgokat és nyilván akadnak köztük inkompetens személyek is.

júl. 23. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
75%
Nem érezzük.
júl. 23. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
76%
Nem.
júl. 23. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:
El szoktam menni 1-2 evente anyajegy atnezetesre amit altalaban tobb honapos varakozas eloz meg. Erre az eppen ugyeletes orvos megnezi a felsotestemet elol majd leul. Erre megszolaltam,hogy a hatamat nem szeretne megnezni?! ( tele van anyajeggyel) Valasz: "Akkor megnezem" Oszinten ez milyeb hozzaallas? Ha megdoglok borrakban akkor csak felirnak egy az ujabb strigulat? Orvos ismerosomtol hallottam olyat, hogy volt aki berakatott egy terdprotezist feleslegesen egy szinte teljesen vallalhato terdbe...a foorvos velemenye alapjan nem is kellett volna. Most emberunk valoszinuleg meg jobban szenved a mindennapi eletben mint elotte...
júl. 23. 09:22
 6/26 anonim ***** válasza:
84%
Nem
júl. 23. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
71%

Ennyi erővel a tanár is, és mindenki más is.


Szóval nem.

júl. 23. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
100%
Inkább azt mondanám, hogy sok más szakma van, ami alulértékelt, sőt sokszor lenézett. Pl ha már egészségügy, egy ápoló vagy mentőtiszt jóval kevesebbet keres, mint egy orvos. De dolgozik annyit és megérdemelne több fizetést, nagyobb elismerést a munkájáért. De ugyanúgy pl lenézett foglalkozásokat is jobban kéne értékelni, mert pl takarítók, kukások nélkül megállna az élet, ha senki nem vállalná el.
júl. 23. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
89%
Nem
júl. 23. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Orvosok között is vannak jók, és vannak hanyagok akik csak a jó fizetés miatt csinálják. De szerintem ez minden szakmában így van.

Persze értem mit mondasz, attól függ milyen szemszögből nézzük. Én megbecsülöm az orvosokat, de nem istenítem őket, nem esek hanyatt ha valakiről megtudom hogy az.

júl. 23. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!