Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért nyáron veszik ki az...

Miért nyáron veszik ki az emberek a legtöbb szabadságot?

Figyelt kérdés

júl. 21. 16:32
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk olyankor engedik.
júl. 21. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
69%
Télen a fos időjárás és a nappalok rövid hossza miatt, meg az általános téli levertség, kimerültség, depresszió miatt nem lehet túl sok és elég kellemes programot csinálni.
júl. 21. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
62%
mert mindenki megy nyaralni, mintha kötelező volna. Aztán 50 héten keresztül azért sír mert nincs pénz.
júl. 21. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 Noren1989 ***** válasza:
100%
Nemtom, én tavasszal vettem ki.
júl. 21. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Mert most vagyunk elengedve (iskola...) leszarják, hogy csúcsszezon a turizmusban és dupla annyiba kerül az utazás!
júl. 21. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 Justinianus ***** válasza:
17%

"Télen a fos időjárás"

Mondjuk a legfosabb időjárás éppen most van, ahogy minden évben.

"téli levertség, kimerültség, depresszió miatt nem lehet túl sok és elég kellemes programot csinálni."

A szabadságnak éppen az lenne a lényege, hogy kiszabaduljál a levertségből meg a depresszióból.

Nyáron a munkahelyen se vagyok levert meg depresszív. :)

júl. 21. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Ilyenkor több szabadtéri programot lehet szervezni, illetve akiknek gyereke van, ők ilyenkor tudnak több időt együtt tölteni velük kötöttségek nélkül. Én egyedülálló vagyok, és nincs gyerekem, nem is szeretek nyáron szabadságra menni, mert folyamatosan izzadok, rosszul érzem magam ebben a hőségben, illetve túlzsúfolt a legtöbb hely ahova menni szoktam.
júl. 21. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Mert az emberek jó nagy részének nincs arra pénze, hogy mondjuk elutazzon a Karib-térséghez, vagy a Maldív-szigetekre januárban/márciusban, ahol egész évben 30 fok van minimum, ezért ilyenkor, június-augusztusban veszik ki, mert itthon, vagy a környező országokban ilyenkor van nyár, ilyenkor érdemes elmenni nyaralni. Van, akit meg köt a gyerek is pluszba.
júl. 21. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
79%

1, Ahogy a 8-as írja, sajnos én se tudok januárban utazni a Maldív szigetekre, be kell érnem a horvát Adriával pl., ami télen azért, lássuk be, elég hideg. Szóval marad az, hogy nyáron megyek tengerhez nyaralni.

2, A gyerekeimnek nyári szünet van, emiatt is kell nyárra a szabi.

3, Én év végén is ki szoktam venni másfél-két hetet az ünnepek táján, de mivel hideg van, szar az idő, hó és jég meg már rég nincs, igazából akkor a karácsonyi látogatásokon kívül nem sok mindent csinálunk. Ugyanez a szitu ősszel, állandóan esik, arra minek vegyek ki szabit, hogy otthon bambuljak.

Szóval a fentiek miatt inkább a tavasz-nyár az, amikor valami értelmét is érzem.

júl. 21. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Gyerekeknek nincs iskola, így "csak" a szülők szabadságával kell számolni, ami rugalmasabbá teszi a nyaralás lebonyolítását. Nyáron sokkal több és többféle program, esemény van, szórakozási és kikapcsolódási lehetőség, szabadtériekről nem is beszélve. Így inkább ilyenkor mennek az emberek, mintsem mikor kongás, pangás van kikapcsolódási lehetőségek terén.
júl. 22. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!