Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Meghivnatok ezt az osztalytars...

Meghivnatok ezt az osztalytarsatokat az osztalytalalkozora?

Figyelt kérdés
Iden en szervezem az osztalytalit. Van egy volt osztálytársam aki gimiben csendes volt meg kicsit ilyen kiközösített. Viszont hallottam h egyetem alatt rossz társaságba keveredett meg hulyesegeket csinalt. A volt gimis barátai megszakitottak vele a kapcsolatot.Nem tudom emiatt meghivjam e.
júl. 17. 11:59
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
91%
Én meghívnám, igen.
júl. 17. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
89%
Minden osztálytársat meghívnék.
júl. 17. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
78%
Lehet, hogy meg sem kell hívni és felbukkan, mint Stifler 😀
júl. 17. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
81%
Én nem értem, miért ne kellene meghívni?
júl. 17. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
87%
Minden osztálytársat illik meghívni. De ha kiközösítettétek, akkor nagy valószínűséggel úgyse akar látni titeket, nem fog elmenni.
júl. 17. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
84%
Mindenkinek joga van a meghíváshoz, aki az osztályba járt. A pletykákra meg nem kell hallgatni, az pedig csak egy dolog, hogy a barátaival nincsen kapcsolata.
júl. 17. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
91%

Ez egy olyan osztálytalálkozó, ahova csak tökéletes emberek mehetnek?

Mi a szűrő? Aki rossz társaságba keveredett, az nem mehet, de aki pl. elvált, az igen? Vagy hogy kell ezt elképzelni?

Ő is abba az osztályba járt? Igen! Akkor mi a gond?

júl. 17. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
89%

Én is csendes voltam gimiben, emiatt kiközösítettek. Hiába próbáltam barátkozni első évben, felesleges volt egy idő után. Meghívtak az öt és a tíz éves találkozóra is, de nem mentem el.


Mindenképpen hívd meg az említett személyt. Az osztály tagja volt. Majd eldönti elmegy-e.

N

júl. 17. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
72%

Amúgy ez az osztálytalálkozósdi szerintem egy óriási baromság. Elhiszem, hogy van, akinek jó, de nekem ezekkel mindig az volt a bajom, hogy egyrészt akivel jóban maradtam, azokkal tudok találkozni, amikor csak akarok.

Másrészt, a legtöbb osztálytalálkozó arról szól, hogy mindenki próbálja túllicitálni a többit, mint a facebookon és bizonygatni, hogy neki bejött az élet, van család, van jó állás, dől a lóvé 😀

júl. 17. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
62%
9, nem mindenhol ez van, emberfüggő is. Nálunk pl. főleg nosztalgiázás volt, valaki hozott régi dolgozatokat, az osztály szempontjából releváns iskolaújságot, diákelnök-választásos osztálypólót stb., néztünk szamáravatós, szalagavatós stb. videókat. Nyilván ezeket otthon egyedül is lehetne nézegetni, de teljesen más hangulatú, ha a régi osztálytársainkkal nézzük meg őket.
júl. 17. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!