Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A csendes lány öt évvel később?

A csendes lány öt évvel később?

Figyelt kérdés

5 éve érettségiztünk és most hétvégén volt osztálytalálkozónk a gimis osztállyal.

Volt egy lány az osztályban akit sokan csúfoltak,mert nagyon csendes volt (2 lány kivételével nem barátkozott mással), nem öltözött jól (szerintem nem lehetett sok pénzük,vagy csak nem érdekelték a ruhák,az okát nem tudom),jól tanult. A mi gimink egy elég gyenge sulinak számított, sokan nem tanultak tovább. Én igen,mérnök lettem. Ém soha nem csúfoltam ezt a lányt,inkább közömbös volt, nem nyitott felém,ém se felé.

Az akkori csúfolkodó lányok közül sokan dohányboltban dolgoznak,vagy bentinkúton, mindegyik elhízott,sokkot kaptam hány évvel idősebbnek tűnnek a koruknál,a legtöbbnek már gyereke van és sokan elnis váltak máris.

Ez a lány pedig kivirágzott, lediplomázott,közgazdász lett, már nem csendes vagy visszahúzódó,sőt. Szuperül öltözik,vékony,sportos, és tényleg nagyon jól néz ki! Sok barátnője van,baráti köre,saját lakása.

Én nagyon örülök neki,hogy így alakult az élete.:)

Egyedül egy dolgot nem értek. Akkor most a gimi alatt végig megjátszotta magát? Vagy mi álljatott a háttérben?

Azóta ezen gondolkodom.



2022. júl. 26. 00:27
 1/4 anonim ***** válasza:
96%

Ezen nincs mit gondolkodni! Nyilván gimnázium alatt te sem akartad megismerni, így nem tudhatod, hogy változott -e.

Később, meg egy normális közegben ki tudott bontakozni, és hogy egy még nagyobb csodát mondjak, lehet, hogy hazudott a saját lakásról, nagy baráti körről, mint mindenki az osztálytalálkozókon.

2022. júl. 26. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem játszotta meg magát, csak gondolom lelkileg nem volt túl jó hatással rá a szekálás...
2022. júl. 26. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Te ki tudnál nyílni egy olyan közegben, ahol mindenki terrorizál? Szerintem nem és ez teljesen magától értetődő.

Egyébként az ilyen csúfolódók többsége kétbites agyhalott pcsa, nem csoda, hogy nem vitték semmire és el is hagyták őket.

2022. júl. 26. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Na erről nekem is eszembe jutott egy volt osztálytársam, a lány állandóan középiskolában is szerelemről beszélt, így szerelmes úgy szerelemes meg volt veszve a kisgyerekekért, akinek meg nem volt kapcsolata fiúk 90%a azt meg piszkálta.


A fiúk közül sokan sikeresek lettek , ő meg 21 évesen gyereket vállalt egy 37 éves sikertelen pasitól, a lány nem tanult tovább megbukott az érettségin, szakmát se szerzet. Azt hozzá kell tenni őt tényleg csak a szerelem ,meg a kisgyerekek érdekelték, egyszer meg is bukott 9dikben, következőleg velünk csak azért engedték tovább ,hogy meglegyen az osztálylétszám, szinte full 1es tantárgyakból ezért átengedték, nem is tesizett.

Később dohánybolti eladó lett, a szüleinél lakik oda vállaltak gyereket.


Minket aki szekált, azok sikeresek lettünk, ő meg a nagy szerelemmel, meg a szegénységgel együtt élhet.

2022. okt. 12. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!