Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek van értelme azért...

Szerintetek van értelme azért elmennem osztálytalálkozóra hogy dicsekedjek?

Figyelt kérdés

Gimis osztálytalálkozó lenne.

Egész gimiben én a csendes és nem menő gyerekek közé tartoztam, a vége fele már elkezdett kicsit változni mert akkor más dolgoztam, leszartam sok mindent és hasonlók.

De pár év múlva eléggé (hozzájuk képest) felvitte az isten a dolgomat. Akikkel találkoztam akár véletlen is, később visszahallottam hogy irigykednek vagy kibeszélnek, vagy személyeskednek.


Szerintetek lenne értelme azért elmenjek hogy lássák hogy drága autóm van, drága cuccaim, és hogy megosszak pár "érdekes" történetet velük?


2023. ápr. 7. 12:52
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
83%
Persze, menj csak!
2023. ápr. 7. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
93%

Nalunk pont ez az osztálytalik lényege is hogy mindenki magát fényezi milyen sikeres milyen happy minden. Mintha a face lenne a valoságban.

Pont neked valo lesz.

2023. ápr. 7. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
61%
Inkább azon gondolkozz el, hogy ennek az egésznek mi értelme, miért akarsz dicsekedni, miért akarod, hogy irigykedjnek rád. Attól, hogy most jól megy neked külsőre, attól még egy önbizalomhiányos, gyerekes kisgyerek maradtál.
2023. ápr. 7. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Én nem tenném, de én nem vagyok az a fajta, akit ez boldoggá tesz. Egyszerűen nem igazán érdekel, hogy irigykednek-e vagy nem, meg nekem nem is esik jól.
2023. ápr. 7. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
99%
És ettől jobb lenne neked? Engem végig piszkáltak gimiben, nem volt csak egy barátom. Nos, jelenleg két, nagyon jó diplomám van, és egy ismert ember felesége vagyok, mondhatni hogy az átlaghoz képest nagyon jól élünk. De engem nem tenne boldoggá a dicsekvés. Ha téged igen, őszintén, menj el. ha nem, vagy kicsit is kétséged van(márpedig van, ha kérdést írtál ki) akkor hagyd az egészet, nem éri meg.
2023. ápr. 7. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Én nem mentem el a legutóbbira. Semmi kedvem az ilyen üres dicsekvős sztorikat hallgatni órákig, és engem sem a dicsekvés tesz boldoggá. Azok alapján, amiket hallottam utólag a találkozóról, egyáltalán nem is bánom, hogy kihagytam.
2023. ápr. 7. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
87%
Igen menj. En pont ugyanigy voltam noben. Vigyel magaddal meg egy csinos instalanyt is. Vagy tobbet.
2023. ápr. 7. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
54%

"Inkább azon gondolkozz el, hogy ennek az egésznek mi értelme, miért akarsz dicsekedni, miért akarod, hogy irigykedjnek rád"

Szerintem az értelme az, hogy a kérdező ettől jobban érzi magát. Ezzel nincs is gond, csak túlzásba ne essen. Mármint azt ne lássák, hogy nagyon rá is játszik.


Egyébként abszolút megtudlak érteni, kérdező! Én is szívesen a volt osztályomnak megmutatnám mennyit is "erősödtem" hozzájuk képest. Mondjuk én az osztályomat nagyon gyűlöltem szóval.

Draga autóval menni okes. Az "instalány" is jó. XD plusz tipp: vegyél fel egy menő Rolex et is mellé...

2023. ápr. 7. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
24%

Nem. Pont azért, mert többet elértél, nem kellene hogy azt érezd hogy neked ezt most megkell mutatni.


Ne menj el. Hidd el, sokkal jobban fogja őket "zavarni" ha azt látják hogy már le se szarod őket. :)

2023. ápr. 7. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
43%

#8

Eléggé szánalmas, ha valakinek az okoz örömet, attól érzi jól magát, hogy dicsekedhet, lenézi a másikat és ő felsőbbrendűnek gondolja magát, pedig ő se különb a többiektől, hisz ő is büdöset szarik.

2023. ápr. 7. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!