Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » 36 éves vagyok jelenleg a...

36 éves vagyok jelenleg a szüleimnél élek akinek apukám a gyámja A gyerek apjával születése óta nem beszélek egyéb okok miatt Sajnos itt nagyon rossz a munka lehetőség (falu)teljesen kilátástalan az életem hogy vissza kapjam a gyereket munkahely?

Figyelt kérdés

És lakás kell viszont igy nem tudok haladi sehova sem a családom nem támogat semmiben ő szerintük csak legyek itt es sehova ne menjek

Viszont én dolgozni szeretnék hogy haladjak valaki tudna valami tanácsot adni?



júl. 13. 11:38
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Mi van?
júl. 13. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

A gyereked gyámja apukád? Ezek szerint téged nem tartottak alkalmasnak arra, hogy neveld a gyerekedet. Ha magad nem állsz gondnokság alatt, először a gyerek nélkül kellene megalapozni az életedet, ami nem lesz egyszerű. Olyan munkahelyet kellene keresned, amivel biztosítanak szállást is. Idővel össze tudsz spórolni lakásbérlésre. Ha rendezett a helyzeted, megpróbálhatod visszaszerezni a gyermeked.


Gondolom, ezt a kérdést is te írtad ki: https://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__szulo-gy..


Egyszerre nem lesz lakás és munkahely és gyerek is. Lépésenként kell felépítened.

júl. 13. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Van egy nő aki a szüleivel él. Van ennek a nőnek egy gyereke is akinek a gyámja a nő apja. Most valami munkát keres hogy visszakapja a gyerekét.

Lefordítottam magyarra. Hátha így érthető lesz.

júl. 13. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
A szüleidnek apukád a gyámja? Az jó. Először írni, olvasni, fogalmazni kellett volna megtanulni, nem pedig a lábaidat széttenni. Kezdem érteni miért vették el a gyereket.
júl. 13. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen katyvaszt rég olvastam..
júl. 13. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
79%

"36 éves vagyok jelenleg a szüleimnél élek akinek apukám a gyámja.."


Nekem erre egy radikális válaszom van. Alkalmatlan szülő vagy. Aki 36 évesen a szüleivel él, az egy óriáscsecsemő.. Egy pávián is alkalmasabb lenne szülőnek, mint te, már ne is haragudj... Kemény voltam, de őszinte.

júl. 13. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
59%
6# Még annyi, hogy eleve az apád a gyámja a gyereknek és ez nem véletlen. Mert nem vagy alkalmas a szülői szerep betöltésére. 36 évesen a szüleiddel élsz. Munkád sincs. Ez már rögtön 2-3 nyomós indok, amiért jobb a gyereknek nélküled.. Gyermeki szinten vagy. Itt az ő gyerekkoráról van szó, nem kéne megnyomorítani.
júl. 13. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
100%
Általános megvan?
júl. 13. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
A megfogalmazás alapján jobb helye van apádnál.
júl. 13. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!