Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mióta ilyen drága minden, te...

Mióta ilyen drága minden, te mit nem veszel meg?

Figyelt kérdés
Vannak olyan dolgok, amikre már nem költesz, mióta felmentek az árrak, de azelőtt meg vetted?
júl. 11. 22:15
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
0,5 l-es uditoket, amita 400 Ft lett nem veszem meg
júl. 12. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
47%

Túró Rudi - Az áfája is csökkent, mégis irreálisan drága.

Csokik - bár nem szállt el annyira az áruk mint a Túró Rudinak, az ingerküszöböm túllépte.

Üdítők - Régen márkásakat vettem, most már csak a legolcsóbb sajátmárkásat veszem. Esetleg ha akciós, de általában azok szoktak lenni, amik így is drágák, amik akciósan jó áron vannak azok nagyon ritkán azok.

Ruha - Évekig hordom ugyanazt, minek hetente új? El se férnék.

Telefon - 3 éves, az akku már alig bírja, de inkább együtt élek vele, mint költsek rá.

Kaja - Csak olyat veszek ami közeli lejáratú vagy akciós. Igaz így meg van kötve a kezem, hogy mi lesz a holnapi ebéd, nem szabadon van eldöntve, de ezzel is együtt lehet élni.

júl. 12. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
72%
Kevesebbet költök koncertre. Kaja kell, azon nem spórolunk.
júl. 12. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
80%

#16 Ja és cukrászdákat is kerülöm, amióta ezer forint lett egy szelet torta.


Mikor élek? Mit nevezünk életnek? Van akinek csak az adriai yachtozás az élet, nekem nem.

Most minden nap strand, edzés, munka, filmezés, olvasás, stb.

A legnagyobb problémám most a lepkeszúnyog, mert nem hagynak aludni és szét..eszik az éjszakáimat, "hála" a klímaváltozásnak.

Az idén volt Sziámi koncert, LGT, Bródy, stb. Moziban 3 tűrhető filmet láttam. Most olvasok egy 6000 Ft-os könyvet. Motorozok, autózok, csónakázok, ilyenek. Most ez élet? Nekem az.

júl. 12. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
19%
Mindent ugyanúgy megveszek,mert nem lettem csóró,mint itt a többség :D :D
júl. 12. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
79%
Nem veszem meg a 600-800 Ft-os lángost, inkább lesütök 300 Ft-ból vagy 10-et!
júl. 12. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
72%

9-es, én nem dohányzom, és soha nem is dohányoztam.

6-os vagyok.

júl. 12. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
69%
Én sem dohányzom már 10 éve, de mivel régen bagóztam, tudom, hogy igaza van az egyik válaszolónak abban, hogy a dohányosoknak ez annyira létkérdés, hogy előbb spórol a kaján, mint a cigin. Szóval inkább nem vesz pl. gyümölcsöt, zöldséget, húst, de vígan elpöfékel havi 40 rugót (nem tudom, mennyibe kerül most egy doboz cigi, de kb reálisnak tartom).
júl. 12. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
73%
le kellett mondanom a SPAR-i poharas fagyikrol ba**ameg. 2-ot szoktam venni, most mar csak 1 -et.
júl. 12. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
Seila! 5# vagyok, nem dohányzom.
júl. 12. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!